Vozíčkář a dovoz auta z Německa

Vozíčkář a dovoz auta z Německa? S Mujdovoz.cz je to možné. Auto je pro vozíčkáře víc, než jen auto. „moderní“ prostředek k dopravě. Je to denodenní nutnost, která vozíčkáře spojuje s okolním světem, s prací, s přáteli. Auto se stává nadějí, nezávislostí a svobodou.

A právě svobodu jsme zařídili i dalšímu klientovi na vozíku. Realizovali jsme dovoz auta z Německa, bez přítomnosti klienta. Dovoz auta je pro vozíčkáře trošku náročnější. Neboť se vše musí naplánovat a domyslet do posledního detailu. Při dovozu tohohle krásného Volkswagenu Passat nám do toho hodilo „vidle“ i počasí. Proč? Protože jsme si pro dovoz Passatu, nemohli vybrat horší den, než jaký jsme si pro dovoz auta z Německa vybrali.

Jinak se nic na výběru auta nemění. Musíme najít a vybrat dobré, slušné auto. Auto od seriozního prodejce s jasnou historií a původem. Je to úplně stejné, jako jsme s Alexem také vezli (VIDEO) Ford Mondeo pro klienta na vozíku do Krnova. I u Fordu musel být jasný původ a stav auta.

Vozíčkář se dívá na auto jinýma očima

Mně třeba dříve vůbec nenapadly věci, které jsou pro vozíčkáře denodenní nutností. Tak třeba.

✅Auto musí být nižší. To je logické a chápu, proč tomu tak je. Ale musí mít i dostatečně veliký zavazadlový prostor, neboť musíte někde uložit vozík či jiné pomůcky, které jsou zkrátka pro každodenní život nutností.

✅Zavazadlový prostor by neměl být hluboký, ale měl by mít rovnou podlahu. Takový detail, jako zrdavý člověk úplně přehlížím, ale opět. Dává to neskutečnou logiku.

✅Sedadlo řidiče? Ideálně v elektrice a nebo alespoň elektrické ovládání opěrní části sedačky. Proč? Protože vozíčkář si potřebuje při nastupování a vystupování vytvořit dostatek místa.

Test Passatu 2022 2.0 TDI 110KW DSG

Vozíčkář a dovoz auta z Německa

Vybírali jsme přes Opel Insignia, Mazdu 6 až po Audi A6. A po zvážení všech pro a proti se klient rozhodl pro faceliftovaný Volkswagen Passat z roku 2022 2.0 TDI se 110 KW motorem. Passat mě opravdu velice překvapil svou jízdou a úplně vážně bych si jej pro sebe ve verzi Alltrack dokázal představit.

Hledáte dovoz auta z Německa i Vy?

Kontaktujte nás a rádi s dovozem auta pomůžeme.

Těšíme se na osobní setkání.

Jiří & Alex

Mohlo by vás zajímat