V Můjdovoz děláme dovoz aut srdcem i hlavou.

Ručíme za rychlost, vstřícnost a férové jednání, reálně můžete mít Vaše nové auto do 48hodin doma. Vše, na čem se dohodneme, to platí.

Proč vznikl Můjdovoz? 

Jsem přesvědčený o tom, že každý má právo volby. Volby toho, jestli chce auto v ČR od někoho dovezené se všemi „radostmi“ co z toho občas plynou anebo si pro auto zajede osobně s dovozcem aut do zahraničí, aby vše na místě viděl.  Podívejte se například na video otázky, týkající se dovozu aut.

V minulosti jsem si koupil 3krát auto v České republice, 2krát byl stočený tachometr o více než 150 tis. km a do třetice se jednalo o těžce havarovaný vůz. Víte, co na tom bylo „nejlepší“?  Prodejci byli jak soukromé osoby, autobazary tak oficiální prodejce aut. Už mě zkrátka nebavilo kupovat taková auta, proto vznikl Mujdovoz.cz.

Proč se věnuji právě dovozu aut „po svém“? 

  • Jsem ve znamení býka a některé věci mě musí dávat smysl. Pokud nedávají, přestanu je dělat, nejde o peníze.  A proto jsem odešel z korporátní firmy a založil Mujdovoz.cz.  
  • Auta mě vždy bavila, stejně tak mě baví lidem pomáhat s výběrem vhodných aut v této nelehké branži. Své první auto jsem si z Německa dovezl již v roce 2008, krásné BMW E39 v benzínu. 
  • Někteří lidé mají zakořeněno, že jakmile se pohybujete kolem ojetých aut, tak jste hned podvodník, u někoho je to tak. I v zahraničí se najdou podvodníci a s takovými nespolupracuji, vozím jen udržovaná auta s jasnou historií. 
  • Mám své zásady, a jestli něco opravdu nesnáším, tak je to křivda a nefér jednání.
  • Jsem zprostředkovatel dovozu aut ze zahraničí, proto je pro mě těžké občas lidem vysvětlit, že nemám autobazar a nevozím ojetá auta ve velkém po kamionech. 
  • Vždy jezdím s každým klientem osobně, aby vše na vlastní oči viděl. Pokud klient opravdu nemůže být přítomen u koupě svého vozu, dovoz bez jeho přítomnosti zařídím. 
  • Jsem z Ostravy a to je pro každého výhoda, neboť Vás při cestě do zahraničí vyzvednu u Vás doma a nemusíte nikam jezdit.
  • Nejtěžší na mé profesi je občas skloubit požadavky zájemců o ojeté auto s reálným trhem ojetých aut na západ od našich hranic. Vždy se podaří najít kompromis a společně najdeme vhodný vůz.

Líbí se Vám takový přístup při dovozu auta?

Kontaktujte mě a vše s Vámi ochotně proberu. I Vám zařídím dovoz auta ze zahraničí bez skrytých poplatků, bez prodlužování termínů, bez záloh předem.

Za nás hovoří čísla a fakta

ŠIROKÝ ROZSAH ZNAČEK – Za poslední 3 roky jsme dovezli přes 250 vozů od různých výrobců.

KVALITA DOVEZENÝCH AUT – 100% dovezených vozů prošlo českou STK ve stavu, v jakém se dovezly ze zahraničí.

RYCHLOST KOMUNIKACE A DOVOZU – Týdně vyřídíme kolem 80 telefonátů s obchodními partnery a ostatními prodejci v zahraničí.

VELKÝ VÝBĚR ZNAČEK – S námi vybíráte z největších evropských serverů, aukcí s auty v Německu, Belgii i v Holandsku – přes 500 tisíc aut denně.

Co o Můj dovoz říkají naši klienti? 

Podívejte se na reference našich klientů.

Stále ještě váháte?

Můžete se podívat na dovezená auta nebo naše názory.

Seznamte se s našimi obchodními pravidlyetickým kodexem, podle toho se chováme ke každému našemu klientovi.

Dává Vám náš přístup smysl? Tak zahajme spolupráci při řešení Vašeho nového vozu.