Kontakt

K Vašemu novému autu chybí už jen jeden krok.

Dovoz však vyžaduje konzultaci u Mujdovoz.cz vždy zdarma a bez záloh.

Dovoz auta je opět možný i s klienty osobně a po vlastní ose. Jako jedinný dovozce nabízím převozní značky v ceně dovozu auta.

Nejbližší termíny pro dovoz aut, řešení emailů telefonátů tzn. – řešení nových klientů je od 3.9. Zřejmě svou práci dělám opravdu proklientsky, neboť mám mimo tento termín plně obsazenou kapacitu.

Děkuji za důvěru!!!

Občas i překvapím sám sebe a koupím přehlížené auto. Na důvody se podívejte zde.

Pokud hledáte důkaz kvality služeb mujdovoz.cz, pak doporučuji video.

Děkuji a budu se těšit J&J

Kontaktní údaje

Bc. Jiří Janíček
IČO: 07322844
TEL.: +420 608 721 326
EMAIL: info@mujdovoz.cz

Co mě charakterizuje?

  • Když něco můžu udělat, tak to udělám hned a nečekám, až se „něco“ stane. Proto bych nikdy nemohl do politiky…jen řeči. 
  • Nepotřebuji jezdit v nejnovějším BMW nebo Porsche, fotit se na Instagram, jak je všechno boží jen proto, že vozím auta. 
  • Chci mít klidný život, už dávno se nehoním za plněním plánů, jako tomu bylo v minulosti v korporátním světě, jehož jsem byl přes 10 let součástí.

Co mě baví? 

  • Řízení auta…pokud týdně nenajedu alespoň 4 tisíc kilometrů, jsem z toho nesvůj.
  • Dále mě baví obchodní a vzdělávací literatura. Baví mě lidé a má profese. Nepíšu má práce… poněvadž to není práce. Musí mě to bavit, jinak si nedokážu všechny noční jízdy vysvětlit. Baví mě ještě kolo a běh, a pokud je čas, tak se protáhnu i fitkem.  Né, že by to bylo nějak vidět , baví mě to, je to relax.  

Lidé se často ptají, jaký jsem řidič? 

  • S přibývajícím věkem, přece jen jsem 83. ročník a po najetí přes 150 tisíc kilometrů ročně bez nehody Vám mohu říct, že uvažujete o všem, co se na cestách děje a může přihodit úplně jinak.  
  • Mým úkolem je přežít, nikoho neohrozit a všechny dovézt bezpečně zpět ke svým rodinám a blízkým. A jestli to bude o hodinu dříve  či později…, tak AŤ.

Co bych si přál?

  • Žít spokojený a klidný život.