Ford Mondeo ST Line pro vozíčkáře

Dovoz Ford Mondeo Kombi pro vozíčkáře

Ford Mondeo Kombi ST LINE! Dovoz tohohle krásného Mondea se konal na doporučení od předchozího klienta z Prahy. A přiznám se, že to byl pro mě ještě větší závazek, než jakýkoliv jiný dovoz auta z Německa. Proč? O „nezávislém“ podhledu na mondeo se můžete podívat zde.

Před 4 lety Audi A6 pro vozíčkáře

Zhruba před 4 lety jsem dovezl krásnou, červenou Audi A6 Avant. Sympatický mladý klient z Prahy, který po zranění skončil bohužel na vozíčku. Tehdy jsem se ho zeptal a na to do smti nezapomenu, proč si vybral Mujdovoz.cz? Proč si mně vybral pro dovoz svého nového auta, neboť je přece jen z Prahy a já jsem z Ostravy – né, že by to mělo na dovoz auta a cokoliv jiného vliv :-).  A on řekl, že se mu líbí moje rčení, že „Co si dohodneme, to platí“.

No a nějak podobně přemýšlel i jeho známý. Ten od tohoto sympaťáka z Prahy, dostal na mně doporučení a chtěl si nechat dovést Ford Mondeo Kombi z Německa. Mělo se jednat o verzi ST line a poslední model Mondea.

Černá Perla od Fordu

Vybírali jsme cca 1 měsíc několik aut. Pak se podařilo najít černou perlu a to doslova.

Ford Mondeo Kombi ST line neměl najeto ani 50 000 Km, jednalo se o auto přímo z dealerství Fordu u Švýcarských hranic s plnou servisní historií a 100% původem.

Mondeo vypadalo opravdu nádherně – jednalo se o nekuřácké auto, uvnitř bylo opravdu jako nové, motoricky nebylo co řešit, tudíž nezbývalo, než si v Německu auto v detailu prohlédnout, převzít doklady atd. a vyrazít na cestu směrem k novému majiteli do Krnova. Tahle cesta byla dlouhá přes 1050 KM a mohu vám s klidným svědomím říci, že bych si v tomhle autě dal minimálně jednou tolik a vůbec bych toho nelitoval.

Velice příjemný interiér auta – veliká pochvala za sedačky a ergonomii interiéru!!!

Mondeo s dvoulitrovým turbodieselem o výkonu 132 KW a automatickou převodovkou jelo nádherně. Krásně utlumené auto, které si v konečné fázi vč. německé dálnice, průjezdem Prahou a kopcovitými okreskami z Olomouce do Krnova řeklo o 6,4 Litrů nafty na 100 kilometrů.

V Krnově na nás čekal sympatický klient s celou svou rodinou. Tohle jsou přesně ty okamžiky, kdy si říkám, že to co v Mujdovoz.cz dělám, má smysl. Poněvad všichni členové rodiny měli upřímnou radost z nového auta! A upřímně se jim vůbec nedivím. Děkuji za důvěru, kterou jste do Mujdovoz.cz vložili.

Hledáte dovoz auta a chcete, aby vše proběhlo hladce? Jsem k dispozici.

Mohlo by vás zajímat