Dovoz Toyota CHR Hybrid

Toyota CHR Hybrid? Všeobecně se o mě ví, že auta na hybridní pohon mám rád. Na rozdíl od prozatímní „povinné elektrifikace“, mě hybridní pohon dává daleko větší smysl, neboť nejste otrokem auta, abyste vůbec dojeli. Jak to myslím? Nemusíte si plánovat cestu, kde dobijete, kde jsou nabíječky, jak dlouho tam budete stát, kolik aut bude před vámi apod.

Hybrid od Toyoty je zkrátka ekologický, úsporný a soběstačný – žádná zásuvka!!! Má spalovací benzínový motor a baterie.

Klient hledal 2.auto do rodiny a z mého pohledu Toyota CHR Hybrid je skvělá volba. Proč? Je to designově zajímavé auto. Toyota CHR hybrid umí jet rychle i na dálnici, ale především je úsporné ve městě.

Přeji nové majitelce mnoho šťastných kilometrů s Toyotou CHR Hybrid, která byla po prvním majiteli přímo od dealera aut značky Toyota.

Spotřeba hybridu?

Celková spotřeba na cestě zpět do ČR, kdy jsme jeli jen dálnice stabilní rychlostí 130 až 140 km/h byla 5 litrů benzínu!!! Do toho musíte počítat i kolony a zimní pneumatiky na autě. Z mého pohledu krásný výsledek na benzínové auto bez turba :-).

Dovoz BMW 340 i GT

Tenhle dovoz byl jiný šálek kávy. Velice sympatický mladý klient si chtěl splnit sen. Mít BMW s pořádným motorem a náhonem jen na „zadek“. Podle mě je BMW 340i GT ta správná volba. BMW pocházelo přímo od dealera značky, což se ukázalo, jako celkem nevýhoda, neboť přístup prodejce byl tristní. Nicméně za to auto nemůže a náš vybraný bavorák vypadal moc hezky. Servis jen BMW, navíc klient dostal i roční záruku.

Nechápu, jak se někomu podařilo poškrábat sedák řidičova sedadla, ale to je detail, který se aspoň z půlky zaleští. BMW 340 i GT jede opravdu nádherně. BMW 3 GT má výborně řešenou karoserii nabízející dostatek místa na zadních sedadlech a skvěle přístupný zavazadlový prostor.

Spotřeba BMW 340i GT na cestě zpět? Kolem 8 litrů benzínu na německé dálnici.

Dovoz Toyoty v hybridu i BMW rád zařídím.

Mohlo by vás zajímat