Spolehlivé ojeté auto pro rodinu?

Toyota Auris Hybrid

Předně bych rád napsal, že Toyota Auris Hybrid je velmi dobré ojeté auto. Hybridy mám celkově velice rád. Ať již Toyotu prius se kterou mám bohaté zkušenosti, Toyotu Auris a nebo i Toyotu Camry. Jo a ještě i Mitsubishi Outlander EV – opravdu také moc příjemné hybridní auto.

Proč zvolit Toyotu Auris Hybrid?

Pokud hledáte ojeté auto, které funguje, které servisně nic navíc nevyžaduje a k tomu pěkně a úsporně jezdí. Tak byste jistě měli zvážit Toyotu Auris Hybrid.

Technika je hodně podobná Toyotě Prius – převodovka, motor, hybridní pohon. Toyota Auris v porovnání s Toyotou Prius vypadá jako normální auto, na rozdíl od Priuse, neboť ten má futuristický tvar karoserie díky aerodynamice. Ale neříkám, že je to špatně, mě se líbil a líbí.

Toyota Auris hybrid pro rodinu

Toyota Auris Hybrid Kombi má dostatečný zavazadlový prostor i dostatek prostoru na zadních sedadlech. Má dostatečnou výbavu jako např. zadní parkovací kameru, tempomat, kompletně elektrickou výbavu, vyhřívaná sedadla, dělená zadní sedadla atd.

Tahle Toyota Auris měla navíc k autu sadu zimních hliníkových kompletů. Jediné co by možná mohlo být na obtíž při koupi auta je cena servisních originálních dílů. Nicméně můžete být v klidu. Z mých zkušeností s Toyotou nebudete servis dlouho potřebovat.

Problémy s hybridním systémem?

Všeobecně nejsou. Běžný servis auta umí šikovný automechanik. A pokud se něco stane s hybridním systémem, tak musíte do Toyoty. Upřímně? Podle mého se Vám s hybridním systémem nic nestane. Neboť v zahraničí jsou tato auta využívaná jako vozidla taxi a osobní přepravy. Je to z důvodu naprosto spolehlivého hybridního systému. Taxikáře auta živí a potřebují spolehlivé auto. V zahraničí již na to přišli dříve. V ČR na to možná firmy s osobní přepravou časem příjdou také.

Hledáte spolehlivé ojeté auto s nízkými provozními náklady? Toyota Auris Hybrid je řešení a její dovoz z Německa, rád zařídím.

Mohlo by vás zajímat