Dovoz auta z Německa vnímám jinak, jak?

Mujdovoz.cz není a nikdy nebude typický dovozce aut. Služba Mujdovoz.cz vznikla proto, abych umožnil běžným lidem dovoz auta z Německa. Aby i běžný člověk, který se v autech, v německém prostředí neorientuje nikomu tzv. nenaběhl. To je důvod, proč jsem Můjdovoz.cz založil.

Udělal jsem to tak, jak bych chtěl, aby mě někdo dovezl auto z Německa, pokud bych se v autech nevyznal. Vždy jsem jezdíval do Německa s klienty osobně a klienti se mnou, díky tomu jsem poznal řadu zajímavých a skvělých lidí. Pokud tohle není individuální přístup, tak pak už nevím :-).  Díky tomu ročně najedu přes 150 000 Km a nevadí mě to, neboť tenhle styl dovozu aut dává klientům smysl. Klienti „obětují“ 1 den v roce, je možno i soboty na „výlet do Německa“.

Člověk míní a dovoz auta z Německa se mění

Nicméně Korona a rok 2020 vše změnili. V roce 2020 jsem dovezl téměř většinu aut na podvalníku bez klientů, neboť se báli do Německa cestovat a nebo nechtěli na PCR testy. Což chápu a dovoz aut jsem umožnil, nicméně v roce 2021 to jen tak na změnu k lepšímu nevypadá, spíše naopak, proto jsem se rozhodl dovoz auta na podvalníku obnovit a budu to dělat jako v roce 2020. Nicméně můj přístup k lidem se nemění.

Mojí klienti při dovozu auta z Německa vždy dostanou

Informaci, jak auto vypadá. Budu Vám vždy volat, fotit, popisovat čeho si všímám, posílat video prohlídku auta, tak jak jsem to dělal už před dvěmi lety.

Co mě zaráží, co je dobré, co je běžné opotřebení vzhledem k nájezdu auta. Podívejte se na různá videa nebo články, jak jsem dovezl auta bez přítomnosti klienta.

Nemění se styl mé práce:

  • Vozím auta jen z Německa, popř. z Rakouska, výjimečně Holandsko
  • Nevozím auta z Polska, Itálie(byť ji mám moc rád)
  • Pokud se mě cokoliv na inzerátu nezdá, řeknu to hned a nemusím někam jet, abych zjistil, že auto je šrot nebo tam bude nějaký problémek. Za to mě platíte předpokládám, za mé zkušenosti, je to tak? 🙂

Dovoz auta s Mujdovoz.cz je o individuálním a lidském přístupu ke každému klientovi. Mám moc práce a nestíhám?

Řeknu Vám to a nepřijímám nové zakázky.

Pokud se Vám výše uvedený způsob dovozu auta líbí, zavolejte mě, budu se na Vás těšit. J&J

Mohlo by vás zajímat