Korona není zatím pro dovoz auta překážkou

Korona a dovoz auta z Německa bez klienta

Dovoz auta z Německa a Korona? Jde to skloubit…, tohohle hezkého Superba jsme dovezl koncem září, kdy se začalo v ČR ukazovat, že Korona neřekla své poslední slovo – bohužel pro nás pro všechny.

Klient pro auto do Německa se mnou nemohl, neboť mu to nedovolil zaměstnavatel, což je v současné době celkem logické. Nicméně i v době Korony se dovoz auta z Německa dá zařídit a vše udělat tak, jako by klient v zahraničí byl se mnou.

Dovoz auta z Německa bez klienta probíhá stejně, jako by tam klient byl.

Můžete se podívat na dovoz zachovalého Fordu Galaxy, také bez přítomnosti klienta.

Jak dovoz auta bez klienta probíhá?

Vždy stejně:

Na autě fotím každou maličkost, které si všimnu, fotím doklady, fotím Vin z auta, provedu testovací jízdu, volám detaily z testovací jízdy.

V případě potřeby zasílám i video, ať již se stavem auta nebo po nastartování vozidla.

I během dovozu auta z Německa bez přítomnosti klienta nenechávám nic náhodě a popisuji reálný stav auta.

Tady bylo supr, že se mě podařilo zařídit druhého řidiče a Superb nemusel jet na z Německa na podvalníku, neboť byl celkem daleko.

Dovoz auta z Německa jen s testem na Koronu

V současné době je možný dovoz auta z Německa s přítomností klienta jen s negativním KORONA TESTEM! Já mám za poslední 2 týdny 4 Korona testy s negativním výsledkem, takže zatím pohoda.

Na hranicích zatím nejsou žádné extra kontroly, ale v případě zastavení policicí popř. celníky musíte po vyzvání test ukázat…., nemáte? Karanténa…jednoduché.

Mohlo by vás zajímat