Auta z Německa po povodních

Srpen se stal měsícem povodní. Alespoň pro některé zájemce o dovoz aut z Německa. Každý třetí zájemce o dovoz auta je vystrašený z toho, aby nekoupil vytopené auto. Plně to chápu nicméně vyzývám všechny, vezměte rozum do hrsti! Ten, kdo mě zná, tak ví, že dělám maximum proto, aby zájemce o dovoz auta z Německa koupil všeobecně dobré auto s původem a historií.

Jedná se jen o televizní „masáž“, abyste kupovali auta z českých veeelko autobazarů. A kde si myslíte, že nakupují auta oni? Ano správně…v zahraničí. Je zde 1 podstatný rozdíl. Vy jejich auto při dovozu ze zahraničí nevidíte a se mnou ano. To je celé.

Jak vypadá auto po povodni?

Navíc, abyste měli představu, jak takové vytopené auto vypadá, tak zde máte pár fotek. Auto po povodních je většinou nepojízdný vrak. Vyčíslení pojišťovny je totální škoda a hotovo.

BMW, které jsem zde našel v německé inzerci je stále na prodej. Hádejte , kde se nachází? Ano Berlín. Město před kterým varuji od nepaměti. Nicméně všimněte si jedné věci. Prodejce, který obchoduje evidentně jen s vraky, tak ani jemu nestojí za to tohle auto vyčistit, rozebírat, sušit apod. Ví, že to nemá cenu, neboť by to schlo tak minimálně měsíc….navíc je všechno v hájí. Jednotky, elektronika, motor…všude byla voda.

Pak jsou zde možná jiní chytrolíni, kteří koupí taková auta někde v aukcích a prodávají je „na soukromo“.  Poněvadž vědí, že jakmile odjedete, tak Vás už v životě neuvidí. Soukromník je často jen další neoficiální překupník aut. Podívejte se situaci v Německu, jak je to se soukromými prodejci aut. Je to dosti podobné s českou pseudoinzercí aut. Kde se prodávají auta, která jsou údajně od soukromé osoby a jakmile na inzerát zavoláte, tak je to profesionální opravář aut nebo dovozce. Tak si z toho vyberte :-).

Dovoz auta? Jeďte do Německa osobně

Jaký je závěr? Podle mého si s vytopenými ojetými auty naběhnou jen naivní lidé, kteří stále věří na zázraky s cenami ojetých aut. Pokud si někdo dá tu práci a dá auto po povodni do kupy, tak to nemáte šanci poznat. Ano můžeme jít po detailech, kde je bahno apod. Ale myslíte si, že je někdo, tak hloupý, že natahuje kompletně novou elektroinstalaci, vytahuje z auta motor, čistí výfuky, že by auto uvnitř detailně nevyčistil? Ale no tak…

Dovoz auta se mnou, není jen o tupém dovozu auta z Německa, člověk u této práce musí zapojit i rozum. Těším se na spolupráci. J&J

Mohlo by vás zajímat