Dovezeno do: Ostrava

Auta z dovozu Suzuki SX4 S-cross

Auta z dovozu jsou o původu auta, o stavu, výbavě, a o pravdě o kilometrického nájezdu atd. Zkrátka, pokud hledáte auta z dovozu, tak nechcete být napáleni.

Suzuki SX4 S-cross je dle mého názoru skvělé auto a vůbec nechápu, proč jako nové netrhá žebříčky v prodejnosti!!! Proč? Marketingové oddělení SUZUKI nedělá dostatečně dobře svou práci…, jinak to nechápu. Mám skvělé, nekomplikované auto…, tak v čem je problém? KUPUJTE!!!!

SUZUKI SX4 S-CROSS?  Berte všemi deseti

Je nekomplikované, je hezké, skvěle jezdí a má výborný motor. Navíc podobně jako Suzuki Vitara, nic nevýmýšlí a to je mě na tomhle autě velice sympatické. Nabízí jen to, co uživatel opravdu využije….upřímně? K čemu je Vám 20 možností nastavení nějaké blbosti v palubím počítači? Odpovím si sám…k ničemu! Auta z dovozu Suzuki SX4 S-cross je skvělá volba, bez přehánění.

Tohle auto doslova a do písmene nevypadá na to , co umí. Jezdí skvěle! A navíc, nevím proč se mě hrozně líbí, má skvělý podvozek a výborný vytáčející se motor!!! Bez TURBA!!!! Ano bez turba!!! Zázrak v dnešní době, že ano? 🙂 Suzuki SX 4 S-cross jsou i v turbu údajně spolehlivé motorizace, jen upřímně nevím…., jak se chovají např.litry s turbem…. u 1.4 Turbo je to dle zkušeností zatím bez problémů.

Suzuki SX4 S-cross je hlavním konkurentem např. Volkswagen Tiguan, ano čtete správně. Suzuki SX 4 Scross není žádný otloukánek, jen jej automobilka Suzuki není schopná příliš propagovat. To není problém auta jako takového – je skvělé! Je to problém lidí, kteří prodávají vodu na Sahaře a neví, jak jí prodat…. Nic víc….

Pokud hledáte auto s vyšší světlou výškou, spolehlivé auto se skvělým motorem…, pak určitě SUZUKI SX4 S-cross dejte do hledáčku!!!.

Dovoz Suzuki SX 4 S-cross? Rád pomohu!!! Josu to skvělá auta, mají výborné motory i podvozky. Na okresce, pokud to trochu s volantem umíte…., budete příjemně překvapeni. To Vám zaručuji…Jiří Janíček Mujdovoz.cz

 

Detailni informace

Značka Suzuki
Model SX4 S-cross
Rok výroby 2016
Počet najetých KM 55 000
Stav Ojeté - nové
Barva vozidla Šedá metalíza
Barva interiéru Šedo černá látka
Typ řazení Manuál
Objem motoru 1598
Pohon Přední
+420 608 721 326

V případě zájmu o podobný vůz nás neváhejte kontaktovat.