Dovezeno do: Karlovarsko

Suzuki Vitara 4X4

Pokud mě někdo řekne Suzuki a nemá se na mysli motocykly, tak si představím…Konstrukčně jednoduchá, spolehlivá, jízdně zajímavá auta. Suzuki navíc za poslední léta navíc umí dělat i designově líbivé vozy a tato Suzuki Vitara je toho důkazem. Nesmíme zapomínat, že se jedná o Suzuki Vitara, což vždy byl, je a věřím, že i bude velice oblíbený model v terénním portfoliu značky. Tato Suzuki Vitara měla pod kapotou 1.6 benzínový motor, který byl spojený s automatickou převodovkou.

Suzuki Vitara 4X4 s 1.6 benzínem a automatem?

Říkáte si jak, tohle auto jelo? Jelo k mému překvapení velice hezky a živě. Musím říct, že Vitara na svou váhu a velikost jela s tímto motorem a automatem velice kultivovaně. Jako každé Suzuki se krásně řídila i tato vitara.  Naprosto lehké řízení, skvělý podvozek, ostré brzdy a skvělý automat. Jako každý „Japonec“ v dané třídě se příliš neřeší odhlučnění, tady na tom je Suzuki SX4 Scross, podle mého o trochu lépe, ale tohle se v dané třídě neřeší.

Tím nechci říct, že by byl v kabině nějaký výrazný hluk, jen to prosím nesrovnávejme s nějakými klasickými osobními auty. Tohle je VITARA! 🙂 Co se řeší je spolehlivost, konstrukční jednoduchost a ovladatelnost. A tady bylo vše na jedničku…je to zkrátka Suzuki, tyhle body máte ve standartu značky.

Suzuki v Německu „Jede“

Suzuki je v Německu velice oblíbená značka a příliš nerozumím tomu, proč jen málo českých zákazníků této značce neholduje. Tedy pokud nezapomeneme na Suzuki Jimny, ten je oblíben i u nás.

Pokud bych hledal nekomplikované ojeté auto s pohonem 4X4, tak bych jistě z hledáčku nevynechal Suzuki. A je jedno jestli Vitara – ta je více do terénu a nebo Suzuki SX4 Scross, ať již ve starší či novější verzi.

Pokud hledáte dovoz Suzuki, velice rád budu nápomocen, jsou dle mého velice podařená a v Česku neprávem přehlížená auta.

Detailni informace

Značka Suzuki
Model Vitara
Rok výroby 2017
Počet najetých KM 38 000
Stav Ojeté extrémně zachovalé
Barva vozidla Černá metalíza
Barva interiéru Černá látka
Typ řazení Automat
Objem motoru 1589
Pohon 4x4
+420 608 721 326

V případě zájmu o podobný vůz nás neváhejte kontaktovat.