Škoda Superb 3 je králem podvodů?

Škoda Superb 3 je často poptávaným autem pro dovoz auta z Německa. Lidé jej poptávají pro velkorysý vnitřní prostor a téměř nezaplnitelný zavazadlový prostor. Nebudu zde rozebírat motory apod. toho je plný internet, např. Ano trojkový superb je pro čeké kupující králem, promiň passate 😂. Jenže vysoká popularita znamená vyšší riziko pro kupující. Riziko v tom, že se s auty různě fixluje, stáčí kilometry a opravují se auta po těžkých nehodách z různých aukcí nejen v ČR. Pokud takové auto koupíte v ČR, pak si kupujete jen „naleštěný“ vrak s původem ČR a se servisní knihou.

Octavia je princeznou podvodů. To, že se v ČR různě fixluje s bývalýma služebníma Octávkama s českým původem je všeobecný fakt. Škoda Octavia je mezi kupujícími stejně jako superb 3velice žádané auto. Nicméně Superb už zase tak dostupné auto není a pokud si chcete koupit hezký vůz musíte počítat s částkou vyšší než 500 000 Kč, tak to zkrátka je.

2x Superb 3 , 2x vše špatně i v Německu

Tenhle týden jsme detekovali dva pochybné trojkové superby i v Německu. V obou případech se jednalo o auta od oficiálních dealerů Škoda. V obou případech prodejce né úplně říkal pravdu v jednom dokonce doslova lhal.

Oba trojkové superby byly z roku 2017 a oba měly pravidelný a poctivý servis. Oba byly za velice dobrou cenu kolem 20 000 Euro, měli hezkou výbavu a celkově podle fotek se jednalo o hezká auta.

Video o „nebouraných 3 Superbech“

Trojkový Superb? Jen se 100% historií

A když píšu 100%, tak to také tak myslím. Je zde vysoké riziko havárie. Pokud je auto „rozumně“ poškozeno a opravováno ve Škodovce. Tak to není problém. Naopak se může občas jednat o velice zajímavý nákup ojetého auta. ALE! To neplatí, pokud je cena za opravy v součtu přes 500 000 Kč a je za super cenu. K tomu jako bonus je nízký nájezd kilometrů. To ukazuje na fakt, že něco s autem není v pořádku. Ukazuje to na fakt, že stálo více v servisech a karosárnách, než bylo na cestě.

Dovoz aut s pečlivě ověřenou historií z Německa je jen s námi.

Dává Vám náš styl práce smysl?

Hledáte dovoz aut bez lží a řečí kolem?

Kontaktujte nás.

Jiří Janíček

Mohlo by vás zajímat