Recenze od klientky na Mujdovoz.cz

Přiznám se, že tohle je nejdelší shrnutí všeho, co se před, během a po koupi auta a dovozu auta stalo. Velice za takhle obsáhlý email děkuji, Vaše profese se nezapře :-).  Paní Veronika je vedoucí krizového managementu v jedné zahraniční společnosti z Prahy 🙂 a souhlasila se zveřejněním svého mailu.

„Dobrý den, pane Janíček“

Chci Vám ještě jednou poděkovat za Váš celkový přístup při koupi mého nového auta a rovněž Vám chci popsat mé pocity a také tu nejistotu, která mě doprovázela při koupi auta ze zahraničí.

Jsem jako každá žena, která se v autech nevyzná, a když přišel čas na pořízení nového ojetého auta, nevěděla jsem, jaké auto by bylo pro mě to pravé a kde si ho mám pořídit. Jediné, co jsem v té chvíli věděla, že opravdu nechci auto z českých autobazarů. Každý víme, jaká je v českých autobazarech realita a kdo říká, že neví, tak to nechce vidět, já sama jsem byla asi ve čtyřech.

Začala jsem zvažovat koupi auta ze zahraničí. Stejně jako jsem koupila i můj předchozí vůz, jednalo se o auto dovezené z Německa, které prodával soukromník z ČR.  Mé auto mělo již mnoho let jezdění za sebou a hlavně to nebylo auto do města, když spotřeba ve městě neklesla pod 8 l/km:D Tak nastal ten správný čas na výměnu…

Koupit auto ze zahraničního autobazaru nebo od soukromníka? To byla otázka a hlavně sama jsem si na zařízení koupě netroufla. Na internetu jsem nalezla pár firem, které mají v oboru dovozu ze zahraničí zkušenosti. Zaujala mě Vaše webová stránka mujdovoz.cz, vše bylo jasné, stručné a pro mě cenově dostupné. Dokonce jsem si pročetla na webu Vaše názory, což bylo pro mě přínosné. Celý proces probíhal rychle, a jak píšete na Vašich stránkách, vše bylo tak, jak jsme se domluvili.  A za pár dní jsem měla své nové auto doma.

Opravdu nebudu nikomu nalhávat, že jsem neměla při této koupi žádné pochybnosti. Jako žena jsem jich měla mnoho, jak jinak, např.:

  • že narazím na podvodníky a budu bez auta i bez peněz
  • že vybereme pro mě špatný typ vozu, s kterým se mi nebude dobře jezdit
  • že to bude trvat týdny nebo měsíce, než seženu nový vůz
  • že auto z dovozu bude mít nějakou závadu, protože se v autech nevyznám
  • že nezvládnu řízení z Německa s mým novým vozem.

Nic z toho se ale nestalo. A za to jsem ráda.

Komunikace a jednání s Vámi bylo na jedničku, po pár telefonátech a emailech jsme společně vybrali vhodné auto za peníze, které jsem měla na koupi k dispozici. Vše bylo Vámi ještě před rezervací a odjezdem do zahraničí zkontrolováno, historie automobilu včetně dokladů. Vybrali jsme netradiční auto pro Českou republiku a dovoz mé Toyoty Prius z Německa byl na světě.

 

Vyzvedli jste mě v místě mého bydliště v domluvený čas, cesta do Německa byla pohodová a bezpečná a ráno jsme byli na místě. Nejprve jsem zvažovala, že si připlatím Vaši službu druhého řidiče. Jsem ale aktivní řidička, tak jsem to zkusila. Opravdu jsem měla obavy z dlouhé cesty zpět, protože nemám zkušenost s řízením delším než 2 hodiny. A z Německa je to cesta o dost dost dost delší 😀

V mém případě jsme jeli , jak jste říkal „jen do Bavorska“, auto vypadalo krásně, vše vypadalo jak na fotkách, po zkontrolování technického stavu Vámi a svezení jsme ihned podepsali s majitelem kupní smlouvu, zaplatili, nasadili převozní značky a hurá jeli jsme domů.

To, že jezdíte s klientem osobně, platí i v případě cesty zpět. Celou dobu jste jeli přede mnou a vždy, kdy jsem potřebovala přestávku, tak byla. První kilometry jsem nebyla ve své kůži, než jsem si zvykla, jak na nové auto, tak na dálnici a provoz. Za několik desítek km jsem se dala do klidu, s autem jsem se sžila a jelo skvěle.

Jeli jsme navíc o víkendu, což je další bonus, nemusela jsem si brát dovolenou v práci a hlavně provoz nebyl silný jako ve všední dny. A za pár hodin jsem byla doma i s novým autem a s novými zkušenostmi. Auto mi sedí, je velice pohodlné, prostorné a ta spotřeba :-).  Ideální auto do města, a to byl můj požadavek.

Moc Vám děkuji za pomoc při dovozu mého auta a určitě Vás doporučím všem mým přátelům i známým, Vaše profesionální a zároveň přátelské jednání a lidský přístup se jen tak v podnikání nevidí.

S přátelským pozdravem

Veronika

 

Mohlo by vás zajímat