Začátkem října se objevily články, které poukazovaly na odhad ÚAMK a AAA na fakt, že téměř polovina ojetých vozidel má v ČR upravený kilometrový nájezd. Názor mujdovoz.cz k danému tématu: Tak tomu říkám objevení Ameriky….jen nechápu opět odvahu říci něco ve smyslu, že dovoz auta ze zahraničí je hrozně riziková záležitost a že úplně nejlíp udělají všichni, kteří půjdou koupit auto…. do však víte kam….. Opravdu mě už tenhle boj se společnostmi daného typu unavuje…. Chápu, jedou v miliardových obratech, mohou si to ze své pozice dovolit, ale my jako malá firma se proti tomu bráníme. Pokud hovořím za náš tým, tak za celou dobu, co fungujeme, tak jsme nedovezli jediné stočené auto !!! A jde to i bez certifikátů a různých jiných marketingových nesmyslů. Víme kam pro auta jezdit a kam naopak nemá cenu vůbec se zákazníkem jet i kdyby tam byla sebevíce výhodná nabídky, tímto tento nešvar velice eliminujeme.

Mujdovoz.cz, než se vydá pro auto, tak vždy ověřuje

  • Historii auta
  • Dealera
  • Vybíráme lokality, kde se pro auto pojede
  • Ověřujeme vin přímo u zdroje a nechceme po nikom příplatky za pseudo certifikáty kilometrů, ani za ověření historie, prostě tohle je náš standart jednání.
  • Přistupujeme ke všem tak, jako bychom jeli pro auto sobě

Jistě se shoduji v tom, že je zapotřebí být opatrný, ale když jedete s někým kdo v branži nějakou dobu dělá, tak by neměl být při pořízení auta v zahraničí problém. Výše je náš názor k danému článku. Reaguji tímto na dotaz pana Kadlece ze Znojma, který si chtěl nechat dovézt vůz z Holandska, ale po přečtení tohoto článku dostal strach…Já upřímně nevím z čeho, ale přeji mu šťastnou ruku v českých „super“ certifikovaných auto-centrech.

Proč se neřeší tak ve velkém bouračky?

Všude jsou jen slyšet kilometry sem, kilometry tam…. Ale to, že si někdo koupí auto, které je svařené ze dvou, nebo je natáhnuté někde na stolici a pak je přelakované, tak to nikdo neřeší. Ptám se PROČ? Copak opravené bourané auto, které je prodané jako nebourané není podvod? Nebo chce snad někdo tvrdit, že tím nedojde k obohacení prodávajícího? Možná je to proto, že dobře spravenou bouračku nepozná často ani odborník. Ale zkuste si koupit český „sen“ Octavii TDI combi a po půl roce zjistit, že auto ve kterém vozíte své děti je vlastně pojízdná opravená rakev…., že se najednou sjíždí každá pneumatika jinak apod. Nehledě na to, že za ty peníze můžete mít ze zahraničí krásně vybavené mondeo…,ale to je už jiný příběh. To, že někdo stočí tachometr o 30 nebo 35 tisíc.km. je nefér a nesouhlasíme s daným jednáním, ale na rovinu… Na funkci auta to nemá sebemenší vliv…. Naproti tomu zkuste si jen mírně nabourat s už jednou nabouraným autem…. Garance těžké invalidity nebo smrti, je velice vysoká. Tohle je zkušenost jednoho našeho klienta, který si před půl rokem koupil v českém velikém autobazaru auto, poté s ním boural asi v 50 kilometrové rychlosti a auto se srolovalo jako papír. Kilometry? Poctivé 43 tis.km….. Obrázek, ať si každý udělá sám….

Pojeďte s námi do zahraničí pro auto

Tímto opravdu na dobro uzavíráme otázku kilometrů v ČR, cen ojetých aut v ČR apod. Nás zajímají auta v zahraničí, kilometry aut v zahraničí a výbava vozidel v zahraničí. A víme, že pro naše klienty uděláme maximum možného, aby byli se svým novým vozem spokojeni a doporučovali nás dále svým známým. mujdovoz.cz nemá miliony korun na reklamní a marketingové kampaně, nemáme zaplacené známé tváře, kteří využívají naše služby my musíme mít jen spokojené klienty. Klienty, kteří si auto našetřili a nebo půjčili z banky a nemohou si dovolit šlápnout s pořízením auta vedle.

Mohlo by vás zajímat