Kontrola auta před koupí s Mujdovoz.cz

Kontrola auta před koupí s Mujdovoz.cz? Jak probíhá? A co všechno kontrola obsahuje? A co nastane, když jedeme do Německa pro auto a ukáže se, že stav a popis auta např. z mobile.de je jiný, než prodejce říká.

Nejčastější dotazy klientů před dovozem auta z Německa?

To jsou nejčastější dotazy našich potenciálních zájemců o dovoz auta z Německa. ✅ Plně chápeme jejich obavy. Velice často jedná o lidi, kteří jezdí po ČR i více než 3 měsíce!!! Ztrácí svůj čas, energii a nakonec i peníze. Jak? Jezdí po českých autobazarech. Ojetá auta vypadají skvěle, ale jen na inzerátu. Realita je často diametrálně jiná.

Často chybí slibované servisní knihy. Nebo je jiný původ auta, než prodejce tvrdí. Často je to kombinace obojího. Z nebouraného auta je najednou havarované auto. Myslíte si, že si vymýšlím? Ne. Tohle jsou klientské zkušenosti s nákupem ojetého auta v ČR. A týká se to i velkých a „vyhlášených“ firem s ojetými auty a certifikáty kvality a já nevím čím vším, nemyslete si 😊 .

Výběr aut z německé autoinzerce a před výběr

My si zakládáme na jedné věci a díky tomu v konkurenci dovozců aut z Německa fungujeme. Dbáme na původ a historii aut z Německa, která chce někdo dovést. To neznamená, že vidíme prodejcům do „hlavy“ a umíme každý podvod odhalit. A něco podobného se nám stalo nedávno. A chceme se o tomhle příběhu podělit, protože jednáme vždy z naší strany maximálně transaprentně. Za prodejce, bohužel nemůžeme nést jakoukoliv odpovědnost.

Po kontrole auta před koupí v Německu, Suzuki SX4 Scross nedovezeno!

Klient u MujDovoz, poptal dovoz SUZUKI SX4 S Cross s výborným a nesmrtelným motorem 1.6i s manuální převodovkou. Tohle auto známe velice dobře. Jakto? Měsíčně minimálně 2 ž 3 Suzuki SX4 Scross s klienty z Německa dovezeme. Auto od oficiálního prodejce Suzuki, původ z Německa, servisní kniha, údajně nebouráno a za dobrou cenu. Kontrola ukázala opak! Auto bylo havarováno. Navíc špatně opraveno. Jaká je cena za tohle Suzuki SX4 Scross? Cena byla 12 990 Euro

Na místě jsme totiž zjistili, že byl opravovaný levý zadní blatník. To by nevadilo, pokud je oprava dle technologického postupu výrobce. Tady nedodrželi při opravě NIC. Ve svárech u zavazadlového prostoru se již objevovala rez, přesně v místech, kde došlo k navaření „nového dílu“. Klienti by dané auto i koupili, ale my máme svou hlavní zásadu! Vozíme jen taková auta, která bych si v dané ceně dovezli z Německa pro sebe. Nené to žádný „marketingový blábol“ s prominutím, ale realita, jak fungujeme.

Co se dělo po neúspěšné kontrole auta?

Máme v obchodních podmínkách, že pokud se auto z Německa nedoveze, tak účtujeme jen 19 000 Kč. JENŽE NIKDY!!! Jsme tuhle částku za podobný prázdný výjezd od nikoho nevzali, neboť se nám tyhle prázdné výjezdy opravdu nestávají a vždy se s klienty lidsky domluvíme. Požadujeme jen reálně vynaložené náklady a 5000 Kč za prohlídku auta, která se nakonec vyplatila, než aby klient kupoval neodborně opravené ojeté auto. Takové ojeté auto, které můžete koupit v českém bazaru.

Líbí se Vám náš přístup k dovozům aut z Německa? S vozidly Suzuki máme bohaté zkušenosti:

Osobní zkušenost se Suzuki SX4 Scross 2018 1.4 Boosterjet , automat, AllGrip.

Nebo starší model Suzuki SX4 SCross 4X4, také v automatu.

SUZUKI SX4 SCROSS 1.6i automat

Pak nás kontaktujte a rádi s dovozem auta i pro Vás pomůžeme.

Věděli jste, že…?, aneb věci, kterými se nechlubíme, ale pro nás jsou automatické

Věděli jste, že v rce 2023 byly všechny dovozy úspěšné? Někdy to zkrátka muselo přijít a přišlo to. Jsme přesvědčení o tom. Že díky naší opatrnosti při obvolávání aut z mobile.de máme výborné skóre, co se poměru dovozů týká. Náš systém práce při probíráním se tisíců inzerátů s ojetými auty z mobile.de popř. autoscout.de funguje. 👍

Mohlo by vás zajímat