O čem je dovoz auta?

Pokud se řekne inzerce aut, dovoz auta, co si pod tímto pojmem představíte?

Pro řadu lidí je to snaha jen ušetřit při pořízení svého nového auta. Často tomu tak opravdu je u značek Audi, BMW, Mercedes, Mazda apod…. Například na 3 BMW můžete ušetřit  bez obav i více jak 50 tisíc kč, čím dražší auto tím je cenový rozdíl větší.

Pro mě osobně je dovoz auta např. z Německa o něčem jiném než primárně o ušetření při pořízení auta. Je o větším výběru ojetých aut, lepších výbavách aut a o důvěryhodnosti, který zdejší trh ve mně vzbuzuje. Německý trh je největší evropský trh s ojetými auty a na tenhle fakt nesmí zájemce o ojeté auto z ČR zapomenout.

Německá inzerce aut se nerovná ALLES GUTE!

Nemůžeme vše paušalizovat. I v Německu jsou lháři, i v Německu jsou idioti, jak jsem již dříve psal. Nebyl, není a nebude to žádný dreamland na ojetá auta. Pravdou ovšem je, že za ty roky co dovoz aut dělám, dokážu takové jednání ulhaných prodejců ojetých aut odfiltrovat a s takovými obchodníky mí klienti nepříjdou vůbec do kontaktu, neboť by z toho na místě omdleli :-).

Možný dovoz Mazda 3

Nyní řeším se zájemcem dovoz auta z Německa. Klient požaduje Mazdu 3. Za mě skvělá volba. Výborný motor, řazení, podvozek. Navíc papírově slabých 88 kw je pro běžný provoz dostačující výkon. Nezapomeňme, že motor nemá turbo, je to čistá atmosféra, která umí jezdit za velmi hezkou spotřebu.

Klient má na Mazdu jistý rozpočet, který nechce překročit. No a jaký je výsledek hledání z německé inzerce aut?

Ze 6 vybraných aut jsem se o čtyřech dozvěděl, že byla více či méně poškozená. Hned po telefonu!, neboť vím jak se zeptat. Nemusím nikam jezdit, abych na místě zjistil, že auto je kompletně po celolaku,popř. mělo jinou opravu. Pokud je vše opravené v německé Mazdě, tak oprava bude 100%, to se můžete vsadit. Nicméně, nemusím jezdit během jedné cesty na 3 auta, abych co nejlépe vybral ojeté auto…šetřím tím spoustu času.

Mladá ojetá auta z Německa

Ojeté auto bude po větší či menší kosmetické úpravě, ať již jen lakování a nebo je zde možná oprava po střetu se zvěří apod. Tohle patří k životu každého ojetého auta, věřte že ano. A pokud je v původním stavu, je to skvělé, nicméně tomu odpovídá i cena.

Jako důkaz mého tvrzení, že i 2 roky staré auto nemusí vypadat jako nové uvádím video z oficiálního dealerství AUDI.

Zde přijali novou „várku“ aut na budoucí prodej. Audi budou zřejmě lakovány, pokud budou určené pro německý trh, neboť Němec Vám nedá 35 tis. Euro za odřenou audinu. Ale! Přijímá fakt, že jeho audinka je lakována a nijak to neřeší. Je hezká a o to jde především.

Dovoz aut bez lží, rád zařídím.

Mohlo by vás zajímat