Dovoz aut z Německa v létě

Dovoz aut z Německa, není jen o úspoře peněz, ale je to především o větším výběru a kvalitě ojetých aut na daném trhu. Hledáte inspiraci pro svou rodinu, či pro sebe? Možná Vás inspirujeme, neboť Vám ukážeme, jaká auta začátkem léta řešíme s našimi klienty.

Proč si vybrat pro dovoz aut z Německa MujDovoz?

Máme reálné reference, rozumíme německém trhu s ojetými auty a máme výbroný poměr mezi výjezdy a reálnými dovozy – téměř 100% . Neděláme jen „výlety a kontroly“ do Německa. Zabýváme se dovozem aut z Německa a auto opravdu chceme s našimi klienty dovést. Proto jsme maximálně pečliví při výběru a selekci aut vhodných pro dovoz do ČR. Vozíme jen taková auta, která bychom si v dané ceně koupili sobě. Bez vyjímek a vždy!👍

Dovoz Mercedes Benz V

Dovoz tohohle krásného Mercedesu u nás poptal již stálý klient, který potřebuje nějaké větší rodinné auto, neboť potřebuje spojit rodinu a podnikání. Mercedes V je velice dobrou volbou, jenže je problém s původem daných aut. Klient nepožaduje nějakou extra výbavu, neboť je již poučen z předchozího dovozu Tiguana, kdy auto bylo v plné výbavě a využil z toho sotva 20% 😂. Slova klienta. 😂. Nyní potřebujeme jen tažné zařízení, 4X4 a 7 míst. Mercedes musí být od roku 2019 nebo s 9G automatem. Klient nechce 7G.

Dovoz Opel Insignia

Opel Insignia je u MujDovoz hodně poptávaným autem, jen je to u Insignie často kompromis s cenami. Tady hledáme auto do 400 000 Kč a věříme, že se dovoz povede. Na naše zkušenosti s Insigniemi se můžete podívat i zde.

Dovoz Porsche 911 TARGA

Klient z Třinecka u nás poptal i dovoz tohohle krásného Porsche. Je trošku složitější komunikace s prodejcem, ale věříme, že vše zvládneme a dotáhneme dovoz do zdárného konce.

Mercedesu EQE 300

Posledním aktuálním dovozem je elektrický Mercedes EQE 300. Ano, ten Mercedes, který údajně kraluje v obrovské ztrátě své hodnoty. Tohle auto, které zařizujeme je z roku 2023, má najeto 14 000 KM a stojí pod 50 000 Euro s daní! J. Kolik bude stát za rok? To nikdo neví, ale já tuším….ツ.

Dále naši klienti poptávají pro dovoz naše „stálice“: Mazda 6 2.0i v manuálu nebo 2.5i v automatu, Volkswagen Passat 2.0 tdi a nebo BMW 540d.

Hledáte seriózní dovoz aut z Německa i Vy?

Kontaktujte MujDovoz a budete jej mít.

Těšíme se na spolupráci.

Jiří & Alex

Mohlo by vás zajímat