Výměna Opelu Zafira CNG za Toyotu Prius Plus

Proč Toyota Prius Plus? Klient měl jasnou představu o svém autě pro rodinu, neboť chtěl spolehlivé auto v benzínu do kterého nebude jen „sypat“ peníze za údržbu a servis. Ideálně, aby mělo auto 7 míst, bylo ekonomické a pohodlné. A sám si přišel na to, že Toyota Prius Plus bude ta pravá. Bravo a Respekt! Ale!

Klient si prvně myslel, že za cca 15 tis. Euro již koupí nový model od roku 2015. Po pár telefonátech jsme si vše vysvětlili, neboť za tuto částku se dá koupit pěkný nedoničený kus z roku 2013, max 2014. Nicméně rok výroby je u Toyoty jedno, neboť nedělá každý rok „facelifty“.

Toyota prius plus – často taxíky

Jen ještě k ceně… abychom si rozuměli. Není problém sehnat nový model Toyoty Prius za 15 tis. euro, ale bude to bývalý taxík. Toyota Prius i Prius Plus se v zahraničí hojně využívají pro svou ekonomiku provozu a především spolehlivost jako auta TAXI.

Jak poznáte bývalý taxík?

Černá nebo stříbrná barva je typická, plná výbava, tedy min. kůže. Lak bude u auta jako nový, neboť se na auta dávají folie. Co nebude hezké…bude interiér. Vzorový příklad taxíku uvádím ve fotkách. 2015 Toyota prius najeto 350 tis.km.  Takže vidíte, že ty auta fakt vydrží, ale věřte, že nechcete mít takové auto doma.

Dovoz Toyota Prius Plus

Klient mě poslal pár aut, ale pak poslal tuto červenou krásku z Rakouska. Na auto jsem ihned zavolal, zamluvil a za týden po zaslání zálohy se jelo pro priuska. Po nás na auto volali 4 Rakušáci z toho min. 2 majitelé taxislužeb.

Na místě se auto zkontrolovalo, proměřilo, projelo a vše na jedničku. Bylo pár míst po lakování, nicméně to je u ojetých aut normální, pokud jej chcete mít hezké a bez škrábanců.

U Toyoty prius je to většinou v zadní části nebo nízká příď. Opravdu krásné auto z venku i uvnitř. Nic nebylo doškrábané, potrhané, nekuřácké auto. Auto bylo u Zel lam see, velmi krásná příroda, okolí a všechno… Cesta zpět byla ve stejném duchu. Výsledná spotřeba? 4,1 Litrů po rakouských okreskách. Proč se klient rozhodl pro Toyota Prius plus? Naprostá spolehlivost Toyoty, nemá turbo, nemá DPF, nemá startér, vstřikovače a jiné další drahé díly, které dříve či později „odejdou“.

Jak sám klient po překročení hranic podotkl… „těšilo mě Vás potkat, spolupracovat s Vámi při dovozu auta a děkuji za nádherné dobrodružství“ Dobrodružství to bylo a ta příroda…. opravdu pecka!

Pokud hledáte i Vy ekonomické a spolehlivé auto pro rodinu a nebojíte se vystoupit z koncernové šedi s tédéíčky, pak zavolejte a zařídíme dovoz podobného auta i pro Vás. Třeba i dovoz Toyoty Prius plus.

Mohlo by vás zajímat