Dovoz Rodinného auta? Přepište dějiny!

S dnešním článkem si nedělám legraci a chápu, že sklidím posměch hned od všech co si přečtou jméno výrobce… FIAT. Při vyslovení tohoto názvu si vzpomenete na rozhrkaná auta typu Fiat Uno, Tempra, Regata apod.

Historie aut je často naopak

Na rozdíl od německé konkurence, která v minulosti dělala nesmrtelná auta a tahle pověst se s nimi táhne až do dnešních dní, ačkoliv s pravdou nemá nic společného, tak u Fiatu je to naopak. Dříve jste s fiatem nevěděli, zda-li dojedete a nyní? Je vše jinak…pojďme na to.

Rodinné auto? 7 míst? Fiat Freemont

Nebaví Vás krabice typu Volkswagen Sharan? Pak si kupte Fiata Freemont.

Nejen že ušetříte, navíc budete mít bytelné auto s velmi dobrými motory, obrovským vnitřním prostorem, 7 místy, dostačující výbavou, ale především Vám auto nikdo neukradne a nikdo Vám jej nebude závidět, neboť 90% lidí kolem Vás, nezná kvality Vašeho nového vozu.

Fiat Freemont a spotřeba, výbava, zpracování?

Spotřeba na německé dálnici byla 6,5 Litrů nafty, pod kapotou byl skvěle pružný 2.0JTD motor s manuální 6. Stupňovou převodovkou.

Pohodlí za volantem, odhlučnění a hlavně zpracování je identické jako u německé konkurence. Zadní dveře se dají otevřít do téměř 90 stupňového úhlu.

Délka karoserie je téměř 5 metrů, takže věřte, že díky vyššímu posedu budete mít dostatečný pocit bezpečí no a zavazadlový prostor je více než dostačující a po sklopení zadních sedadel můžete do Ikei pro nábytek 🙂

Dovoz Fiat Freemont? 

Dovoz Fiatu freemont jako rodinného auta mohu jen doporučit. Kdo má předsudky a trpí posměšky, ať si je má…. je to jeho „ego problém“.  Kdo chce velmi dobré rodinné auto za dobrou cenu, pak ať si jej koupí. Zavolejte nám.

Mohlo by vás zajímat