Dovoz aut od půlky června

Vážení zájemci o dovoz auta z Německa. Vzhledem k tomu, co se stalo a stále děje, tak oznamuji, že opět začne dovoz aut z Německa, jakmile dojde k úplnému otevření hranic.

To by podle naší „ částečně otevírací vlády“ mělo být v půli června. Pokud to tak bude, je nyní otázkou, ale říkají to. Je to z několika důvodů.

1. Jak Vy, tak já nebudeme muset mít testy na ten s prominutím debilní vir.

2. Nyní je možno vycestovat do Německa za daných podmínek, které bych splnil, nicméně znamená to dovoz auta na podvalníku, což jsem občas výjimečně udělal, pro klienty, kteří z časových důvodů do zahraničí se mnou nemohli jet.

Nicméně musíme si všichni uvědomit, že tato cesta je opravdu časově náročná, je to o ještě větší opatrnosti a zodpovědnosti. Žádných 130 nebo 140 km/h po dálnici, ale pěkně jako kamiony, vč. kolon v uzavírkách apod. A to se dá občas zkousnout, ale každou cestu? To si nikdo, kdo to nezažil neumí představit 🙂 . Jet 2 000 KM s podvalníkem…

3. Pokud jedu pro auta do Německa, tak umím zařídit převozní SPZ, které klientovi zůstanou, máte je v ceně při dovozu auta. Je to i pro Vás lepší z několika důvodů, mimo jiné už jen z důvodu cesty na českou STK, kde si uděláte evidenční kontrolu apod.

4. Dojde k omezení dovozů aut. Poněvadž, když si uvědomím, jaké jsem jel „bomby“, tak to nebylo úplně normální… Tudíž bych to viděl na maximálně 2 cesty týdně a tohle chci dodržovat. Děkuji moc za pochopení.

Kvalita služeb při dovozu auta zůstává

Samozřejmě kvalita služeb při dovozu auta, můj přístup ke klientům se nijak nezmění, nemějte obavy 🙂 . Stále pracuji tak, jak mě to dává smysl a vycházím lidem maximálně vstříc.

Dovoz aut s pravidly Mujdovoz.cz Stále platí:

Cena za dovoz auta je konečná a bez příplatku, stále platí to, že Vás vyzvednu v místě bydliště a jiné mé standardy, na které jsou zájemci o dovoz auta s Mujdovoz.cz zvyklí. Zkrátka, co se domluví, tak platí a nepotřebuju na to smlouvy, zálohy a jiné právní nesmysly .

Mohlo by vás zajímat