Dovoz Audi A6 … Srdcovka…

Jsou auta, která jsou pro mě srdeční záležitostí. A dovoz téhle nádherné AUDI A6 z Německa patřil mezi takové okamžiky. Ptáte se mě proč?

Neberu auta jako kus železa (hliníku) na kterém se někdo napakuje, ono z naší ceny za dovoz auta ze zahraničí to ani dost dobře nejde :-), pokud odečteme všechny náklady a náš „skvělý“ daňový systém. Beru to tak, že pomáháme lidem za jejich peníze najít vhodná auta, když se jim to v ČR nedaří a nebo to raději ani nezkoušejí a mají jasno v tom, že chtějí dovoz auta ze zahraničí.

Jak udělat z Audi A4…. Audi A6?

Mezi takové klienty patřil velice sympatický klient z J. Moravy, který chtěl původně Audi A4, nicméně po pár telefonátech pochopil, že může mít daleko zajímavější auto a nechal si poradit, podle mě díky bohu :-), mimochodem jak sám později přiznal.

Hledání vhodné Audi A6 pro dovoz

Prvně jsme hledali jen stříbrné Audinky, neboť se klientovi daná kombinace líbila. No a jak se říká, „odříkaného chleba největší krajíc“… zaujala mě černá limuzína, tak jsem jí zájemci o auto poslal. Uznal, že barva není důležitá, ale budeme řešit stav Audi. Jak jsme již dříve psal u Audi , BMW, Mercedesu apod. je potřeba být maximálně ostražitý, neboť jsou to německé prémiovky a mohou to být potenciální „pasti“. Ano kupodivu i v Německu 🙂

 

Dovoz Audi A6 3.0 TDI Quattro

 

Po pár telefonátech se soukromým prodejcem v Bavorsku jsme oba s klientem pochopili, že tohle může být opravdu klientova budoucí Audi A6. Vzali jsme klientova kamaráda a vydali se směr Deutschland. To co nás tam čekalo, bylo příjemným překvapením. Auto vypadalo a fungovalo tak, jak nám prodejce sdělil do telefonu. Prostě k nevíře. Udělali jsme testovací jízdu, proběhla nějaká ta kontrola a šup na úřady a bylo hotovo.

10 let u ojetých aut není problém

Co hlavně tím vším chci sdělit je jeden fakt.., že Audi A6 z roku 2008 nepatří do šrotu, byť by jí tam všichni politici hovořící o omlazování vozového parku v Čr viděli. Je to podle mého prostě nesmysl, tak to už pochopte drazí politici! Sám jsem měl ještě nedávno stejné vozidlo, dokonce ještě starší Audi A6 Avant  3.0 TDI 171 Kw z roku 2006, měla najeto přes 260 tisíc kilometrů a pořád tam vše krásně fungovalo, jela nádherně, měla DPF, takže snad díky jejímu provozu nikdo neumře :-). Co se výbavy týče, tak jí může závidět i dnes ne jedno „moderní“ auto.

 

Dovoz Audi z 2008 ano, ale…?

Dovoz takových aut je především o kvalitě vybraných aut a o financích. Pokud někdo bude chtít takovou krasavici koupit za 160 tisíc Kč, tak asi moc nepochodí. Ano dají se sehnat auta za 160 tisíc a budou to také Audi A6, ale garantuji všem, že nebudou ani z daleka takové, jako takhle černá krasavice. Jsem hlavně moc rád, že klient je z auta nadšený, neboť přesně takhle má vypadat Audi A6 z Německa po 10 letech provozu a přesně taková auta chce MUJDOVOZ vozit !!! Přeji mnoho šťastných kilometrů.

Mohlo by vás zajímat