Dovezeno do: Východní Čechy

První březnový dovoz auta z Německa se opět vyvedl aneb dovoz VOLVO XC 60.

Klient měl přání, zařídit dovoz auta značky Volvo XC 60 z Německa pro svou rodinu. Podle mě je to skvělá volba pro rodinné auto. Měl špatnou zkušenost s oficiálním prodejce vozů Škoda a byl takový spíše nedůvěřivý, upřímně se mu nedivím. Jeho zkušenost si můžete přečíst.

Tohle Volvo pocházelo od oficiálního dealera VOLVO, servis jen Volvo, první majitel, auto bylo nebouráno a tak jak vypadá na fotkách, tak vypadalo i v realitě. Mělo pár provozních oděrek, nicméně klient to vůbec neřešil, auto bylo z roku 2012. Skvělý přístup a děkuji za něj! Používané auto není nové auto, tak to je.

Trvalo nějakou dobu, než mě klient poslal tuhle krásku, zpočátku neměl štěstí na auta. Hodně vozidel bylo po větší či menší havárii, nicméně vše jsem zjistil po telefonu a především nikdo z nás nedělal blbce 🙂 a my nemuseli jet na „blind“ někam do Reichu.

Volvo XC 60??? Mám jej koupit…

Spousta lidí má všeobecně z Volva obavy…“Co servis? Co když se mě to rozbije?“ A další virtuální problémy.  Upřímně… vážně budete se svým 7 let starým VW jezdit do autorizovaného servisu? Tak proč to řešíte u Volva. Díly jsou stejně drahé.

Volvo je značka, která je v žebříčcích spolehlivosti na tom lépe, než například Volkswagen Tiguan. Tohle Volvo má dvoulitrový turbodiesel, nicméně na rozdíl od Volkswagenu Tiguan je to pětiválec! Motor jede a zní velmi hezky. Má sílu, kultivavaný chod a velmi dobrou spotřebu. Místa je v daném autě dle mého dostatek, interiér je jiný, než koncern. Dle mého je stejně kvalitní, jen působí bytelnějším dojmem a akustika na palubě je určitě lepší než u Tiguanu.

Další otázkou u rodinného auta je,dle mého názoru bezpečnost… mám tohle rozebírat?

Video se stavem Volva.

Je to VOLVO! Etalon v bezpečnosti svých aut. Volvo=Bezpečí. Hledáte dovoz Volva XC 60? Zavolejte a vše probereme.

Detailni informace

Značka Volvo
Model XC 60
Rok výroby 2012
Počet najetých KM 125 000
Stav Ojeté - zachovalý stav, provozní oděrky
Barva vozidla Šedo zelená metalíza
Barva interiéru Šedá kůže
Typ řazení Manuál
Objem motoru 1984
Pohon Přední
+420 608 721 326

V případě zájmu o podobný vůz nás neváhejte kontaktovat.