Škoda Octavia za Volvo XC 60

Dovoz Volva XC 60 z Německa

Škoda Octavia je pro spoustu českých rodin modla a kult hodný uctívání. Jak já říkám, vše platí do té doby, než si sednou do jiného auta. Tak nějak by se dal shrnout příběh dovozu tohoto krásného Volva XC 60.  Než příjde na řadu dovoz Volva z Německa, tak vše muselo začít prodejem Škody Octavia.

Jak udělat z nebouraného auta bourané?

Stačí si zajet do stejné firmy, jen do jiného města… Klient si před necelým rokem koupil u českého dealera Škoda českou „nebouranou“ Škodu Octavii a když jí chtěl po nějaké době prodat u stejné firmy jen v jiném městě, tak se dozvěděl, že auto bylo bouráno! Oficiální dealer Škoda, takže tak… myslím si, že bez komentáře.

Dovoz auta se spoluprací

Klient si auto vybral sám, prvně jak sám říkal. „Chci co nejnovější, v co nejlepší výbavě za co nejlepší cenu“. Ano to chtějí všichni a pak příjde procitnutí. Klient musel nad výběrem strávit hodně času, neboť poslal asi 8 aut, vše kolem roku 2013,2014, Tamhle to Volvo bylo bouráno, tam to taky, tamhle to je REIMPORT bůh ví odkud….atd. Takže všechno špatně… z žádného nebyl dobrý pocit.

Klient sám uznal, že z něčeho musí slevit, což je super, neboť u některých lidí EGO vítězí nad rozumem. Pokud máte na auto nějaký rozpočet, musí být kompromis. A pak si klient našel tuhle krásku…

Dovoz krásného Volva XC 60 z Německa

Ano, na fotce vypadalo krásně. Po prvním telefonátu jsem se dozvěděl, že Volvo bylo po prvním majiteli, nebouráno, servis, původ vše na jedničku. ZÁZRAK? Ne , nebyl to zázrak, jen stačilo ubrat z roku výroby, to je celé…. Tak málo stačí!!! Ubrat 1 rok. Prodejce byl sice z počátku neochotný komunikovat, nicméně po 20 telefonátech a emailech trošku zrychlil 🙂

Dovoz auta aneb i Volvo s obavami

Klient byl přirozeně nedůvěřivý, vždyť byl svým způsobem obelhán u českého dealera Škoda, tak příliš v dovoz auta z Německa nevěřil. Nicméně jak sám uznal, obavy byly zbytečné. Na cestu si vzal svého kamaráda, který má s auty značky VOLVO bohaté zkušenosti a ten jen řekl totéž, co já…, „tady není co řešit“.

Pánové bylo mi ctí vás poznat, byli jste skvělí. Jsem rád, že takoví lidé ještě v dnešní době existují. Prostě normální lidi co si na nic nehrají a je s nimi sranda. Vždycky říkám jednu věc…. Mujdovoz.cz má na klienty štěstí a to je super.

Mohlo by vás zajímat