Dovezeno do: Hradecký kraj

Dovoz Volkswagen Golf z Německa? Klient měl obavy a pořád tak nějak nevěřil 🙂

Tenhle dovoz Volkswagenu Golf Variant z Německa 1.6 tdi dovezený s klientem z Hradeckého kraje je opravdu co se stavu auta týče je raritou, ale i rarity umíme 🙂 a chceme je vozit! Využili jsme našeho kontaktu z německého autobazaru se kterým máme velmi dobré zkušenosti.

V čem je raritou? Je to koncernové vozidlo, která nejen v ČR, ale i na západ od našich hranic dostávají pořádně do „těla“. Nejčastěji je to astronomické porce kilometrů, interiéry jsou doškrábané, vozy jsou po haváriích a nebo jsou bez historie. Nicméně nic z toho neplatilo pro tenhle zachovalý vůz v krásné šedé grafitové metalíze. Auto po 2 majitelích, v top stavu vč. interiéru. Opět auto, které řídili snad duchové 🙂 takhle má vypadat auto z Německa!

Pro všechny zájemce o Volkswagen Golf, kteří mají předsudky, že 1.6 TDI je málo výkonný motor…. ano není to „pila“, ale pro účely daného auta plně dostačuje. Při zkušební jízdě jsme dali autu do „těla“ na okreskách a jelo opravdu nádherně a čistě, podvozek krásně držel. Hledáte podobný Volkswagen?

 

Detailni informace

Značka Volkswagen
Model Golf
Rok výroby 2012
Počet najetých KM 130000
Stav Ojeté - zachovalý stav, provozní oděrky
Barva vozidla Šedá grafit. metalíza
Barva interiéru Polokůže, karovaná látka
Typ řazení Manuál
Objem motoru 1589
Pohon Přední
+420 608 721 326

V případě zájmu o podobný vůz nás neváhejte kontaktovat.