Dovezeno do: Praha

Dovoz Mercedes Benz C

Mercedes Benz C je vhodnou volbou pro lidi, kteří se chtějí přece jen odlišit, ale nechtějí utratit velké sumy za servis a velkou sumu při pořízení auta. „relativně velkou“ stále se jedná o dovoz Mercedesu. Mercedes Benz C je příjemný společník na cestování.

Tenhle vůz nabízí silný, úsporný motor navíc ve spojení s krásně řadícím automatem. Vůz měl navíc pohon s označením 4 matic. tzn. je vhodný i pro zimní provoz, neboť se nejedná o klasickou mercedesáckou koncepci pohonu na zadní nápravu, nýbrž 4X4.

Po příjezdu k prodejci, jsme Mercedes Benz C s klientem projeli, proměřili měřákem laku a kitu a za 20 minut bylo vše vyřízeno. U dovozu tohohle Mercedesu C nebylo co řešit… krásné auto, skvělá jízda, velmi dobrá cena. Můžete si přečíst i příběh dovozu tohohle krásného vozu, neboť to bylo opravdu akční :-), ale zvládli jsme to všichni bez újmy na psychice 🙂 vč. klienta a za to veliky respekt. Cesty jsou občas náročnější, ncméně je vhodné si zachovat chladnou hlavu a některé věci prostě neřešit, neboť je stejně neovlivníte.

Pokud hledáte dovoz podobného vozidla Mercedes Benz z Německa, zavolejte nám.

Detailni informace

Značka Mercedes
Model C
Rok výroby 2015
Počet najetých KM 122 800
Stav Ojeté - zachovalý
Barva vozidla Krásná bronzová metalíza
Barva interiéru Černo šedá látka
Typ řazení Automat
Objem motoru 2219
Pohon 4x4
+420 608 721 326

V případě zájmu o podobný vůz nás neváhejte kontaktovat.