Dovoz 2 aut pro 1 klienta

Dovoz 2 aut pro 1 klienta

A nebo bych mohl napsat Stuttgart vs. Ingolstadt? I tak by se dal charakterizovat dovoz těchto dvou krásných aut.

Načasování před velikonocemi nebyl nejlepší nápad, čekali jsme komplikace v oblasti dopravy, nicméně to co jsme zažili „předčilo“ i naše očekávání 🙂 .

Jako první se vezl Mercedes

Cestou pro Mercedes, mimochodem úplně na severu Německa. Kdybychom jeli ještě pár kilometrů, tak jsme u moře. Nabrali jsme asi 2 hodinové zdržení. Nicméně jsem s komplikacemi v dopravě opravdu počítal a dalo by se říct, že časová rezerva byla vybrána do poslední sekundy… rezerva byla 2 hodiny.

Policie totiž nekompromisně uzavřela dálnici na 2 hodiny vlivem vážné havárie. V noci to nebývá o rychlosti…, ale o mikrospáncích…bohužel.

20 km od cíle už jen jako „bonus“ shořel kamion, naštěstí se nikomu nic nestalo.

Krásný Mercedes Benz C

Čekání se vyplatilo. Mercedes měl málo najeto kolem 130 tis.km, byl v krásné hnědé metalíze, v dostačující výbavě, pohon 4 matic, automat. Servis jen Mercedes, nebouraný, jel a řadil opravdu krásně. Spotřeba na cestě zpět? 5,2 až 5,6 l nafty na 100 km vč. kolon na cestě zpět a dálničního tempa vč. toho německého. Fotogalerie zde.

Dovoz AUDI A4

Po koupi Mercedesu jsme jeli pro Audi A4 Avant, aby měl Mercedes starší „sestru“. I ta nezklamala… Audi z roku 2011, nízký nájezd, plný servis, po druhém majiteli, měla provozní oděrky na karoserii, interiér jako nový.

Automat řadil na jedničku s hvězdičkou. Klient si vůz zaplatil a my mohli pokračovat i s druhým úspěšným nákupem zpět do ČR. Celkové zpožděni na trase zpět bylo přes 3 hodiny.

Pro dovoz „druhé“ auto v záloze?

Tenhle článek je i pro zájemce o dovoz aut ze zahraničí, kteří mě občas píší, že chtějí jet na 2 auta… Upřímně, je to zbytečné…. Vyberme 1 dobré auto a neztrácejme čas ježděním po Německu. Věřte, že většinou 1. volba je správná. A jakmile máme pochybnosti, tak je to dané, že to bude problém. A opět se potvrzuje, že naplánovat cestu na minutu, občas nejde.

Mohlo by vás zajímat