Dovezeno do: Brno

Dovoz Ford Galaxy z Německa

Tenhle vůz měl jiný příběh, jako Volkswagen Variant 1.6 Tdi, byť byly oba vozy stejně zachovalé a byly dovezené ve stejný den, neboť klienti využili nové služby Sdílený dovoz aut. Klientům nevadilo jet s cizím člověkem pro své auto a jsme za to rád, neboť oba byli velmi pohodoví lidé. Tenhle vůz si klient našel sám na mobile.de a my zařídili vše ostatní. Zavolali prodejci, ověřili původ, historii apod. nicméně nutno říct, že lient vybral velmi hezké auto a jak se ukázalo i s historií a původem.

Auto nebylo bouráno, nijak poškozeno, interiér na rodinné MPV byl ve velmi zachovalém stavu! Fordy Galaxy i Smaxy jsou velmi oblíbené auta pro rodiny. Dovoz těchto vozidel se pravidelně opakuje a vůbec se nedivím. Perfektní podvozky, úsporné motory, veliký vnitřní prostor a ta přední sedadla…. krásně se v nich sedí, mají dokonalou boční oporu. Spotřeba tohodle „autobusu“? Bez problémů kolem 6 litrů vč. německé dálnice a kolon.

Pokud hledáte dovoz auta pro rodinu, jistě zvažte i Ford Galaxy nebo Ford Smax v porovnání s Volkswagen Sharan nebo Seatem Alhambrou jsou cenově jinde a cesta s nimi je velmi zábavná a příjemná.

 

Detailni informace

Značka Ford
Model Galaxy
Rok výroby 201
Počet najetých KM 139 000
Stav Ojeté - zachovalý stav, provozní oděrky
Barva vozidla Perleť metalíza
Barva interiéru Černo šedá látka
Typ řazení Manuál
Objem motoru 1986
Pohon Přední
+420 608 721 326

V případě zájmu o podobný vůz nás neváhejte kontaktovat.