Dovezeno do: Praha

Dovoz BMW 320d z Německa

Klient si přál dovoz BMW 320d z Německa, tak jsem mu pomohl.

Předně bych chtěl klientovi poděkovat za to, jaký byl. Já stále tvrdím jedno…Mám strašné štěstí na klienty. Různé podivíny vyselektuji hned po telefonu…, ale lidé, kteří se mnou reálně jedou do Německa pro auta, tak jsou skvělí.  A ne jinak tomu bylo i v tomhle případě.

Mladý sympoš z Prahy si chtěl pro svou rodinku splnit dovoz auta z Německa. Volba padla na BMW 320d.

Ano, původní rozpočet byl trošičku jinde, nicméně se ukázalo, že auta kolem 300 tisíc korun jsou pelechy s pochybným původem. Takové auto můžete koupit v ČR, proto nemusíte jezdit do Německa.

Nicméně povedlo se najít tenhle zachovalý kus Bavoráku.

Jednalo se o BMW po prvním majiteli, s kompletní servisní knihou z BMW. BMW bylo nebouráno, mělo jen drobné kosmetocké vady, které nám prodejce poslal ještě, než jsme pro auto vyjeli.

Na BMW vše fungovalo, interiér byl nekuřácký, motor i převodovka šly moc hezky, tiše, bez kopanců… Výbava BMW byla dostatečná. Nebyla bůh ví jak příplatková, ale jak já říkám, co člověk v reálném životě opravdu využije? Jen pár věcí.

Na místě jsme vůz skontrolovali, projeli a vše dopadlo dobře. Ano na autě byla občas nějaká amortizace, ale klient k dané věci přistupoval pragmaticky. Šel do toho s tím, že si kupuje ojeté auto a nikoliv nové.

Nové BMW je za jiné peníze

Nové auto stojí úplně jinou cenovku, než kterou za to zaplatil on.

Pokud hledáte dovoz pěkného auta z Německa a netoužíte právě třeba po Škodě Octavii, ale chcete auto trošku z jiného „těsta“, pak mě kontajtujte a dovoz podobného auta rád pro Vás zařídím.

Podívejte se na články či videa z dovozu BMW z Německa. Jsou to krásná auta, jen u starších ročníků se musí hlídat, servis a původ aut. Ale to skoro u každého BMW a je jedno, že pochází z Německa.

Detailni informace

Značka BMW
Model 320d
Rok výroby 2015
Počet najetých KM 120 000
Stav Ojeté - zachovalý stav, provozní oděrky
Barva vozidla Hnědo šedá metalíza
Barva interiéru Černo šedá látka
Typ řazení Automat
Objem motoru 1984
Pohon Zadní
+420 608 721 326

V případě zájmu o podobný vůz nás neváhejte kontaktovat.