Ano, auto z dovozu výhodněji

Klienti, kteří se mnou již někdy dováželi auta z Německa a komunikovali se mnou, tak vědí, jaký názor mám na to, pokud někdo shání vyloženě nejlevnější auto z celého Německa. Většinou je cena odpovídající stavu, což se může negativně projevit na budoucích nákladech. Ale to je stará písnička a existuje i jiná cesta jak ušetřit, pokud chci auto z dovozu.

Česká koruna je u dovozu auta „kamarád“

Česká koruna za poslední půl rok celkem razantně posílila. Co to znamená pro běžného českého obyvatele? Auto z dovozu je levnější!

1 euro je nyní levnější než bylo například před půl rokem tzn. že mimo jiné zboží z dovozu, jsou i auta v Německu levnější.

Kupoval jsem s klientem před cca 6 měsíci půl roku starý Ford Smax za cenu kolem 26 000 Euro. Klient měnil eura kurzem 27,3 Kč, což byl tehdy pěkný kurz, nyní by to měl za 25,8 Kč plus mínus.

Na 1 euru by ušetřil 1,5 Kč těch eur potřeboval 26 000 Euro, úsporu nechť si každý spočítá sám…ano je zajímavá. Nicméně  již tehdy jsme Ford z Německa koupili cca o 50 000 Kč výhodněji než v ČR navíc v plné výbavě a v automatu. Najeto měl 17 352Km.

Takže na co ještě s pořízením auta čekat?

Na nic… Zavolejte nám a pomůžeme Vám s pořízením nového vozu, ať již se bude jednat o auto pro rodinu nebo o auto pro radost. Mujdovoz.cz je tady pro všechny, kteří chtějí hezké a kvalitní auto.

Mohlo by vás zajímat