Dovezeno do: Praha

Dovoz Volkswagen California z Německa?

Člověk by si řekl, že je to snadný úkol, nicméně věřte , že dovoz Volkswagen Valifornia z Německa snadný není. Své o tom ví i klient, pro kterého tenhle vůz byl.

Hledali jsme pěknou a dobrou Californii asi 3 měsíce! Ve své podstatě od Zrušení idiotského uzavření hranic, až zase do omezení přes hranice jen s Korona testem. Klient byl z Prahy, tudíž pro tuto cestu KORONA TEST mít musel. Nicméně čekání se dle mého vyplatilo. Narazili jsme v inzerci na tuhle krasavici. Hlavně a především Volkswagen California s původem, čistý jak sníh. Klient měl velikou radost z auta a já jsem měl radost z něho…., opět, to je důvod, proč dělám dovozy aut. Vidím výsledek své práce :-).

První majitel, nebouráno, jen lakováno na pravé straně vlivem škrábanců, servis Volkswagen. Co k tomu dodat :-).

Zájemce o dovoz Volkswagen California z Německa, byl překvapen, jak auto vypadá uvnitř a nutno podotknou, že interiér byl velice zachovalý, nekuřácký, neponičený apod. Musíme si uvědomit, že v těhle autech jezdí celé rodiny vč. malých dětí, kterým údržba interiéru opravdu nic neříká 🙂

Motor v tomhle autě byl dvoulitrové TDI, auto jelo velmi hezky, pevně, klient měl spotřebu do ČR na Německé dálnici kolem 8 litrů.

California nabízí velmi variabilní interiér vč. židliček, stolečku na sezení před vozem, držák na kola, stan na střeše, přídavné topení atd. Zkrátka vše, co potřebujete pro nocování a bydlení v autě.

Dovoz tohohle auta byl moc příjemný zážitek.

Věřím, že se celé rodině od klienta auto líbí vč. velikého pejska 🙂 .

Dovoz podobného auta zařídím, jen prosím mějte reálné představy o cenách těhle aut, pokud hledáte dovoz auta v podobném stavu.

Detailni informace

Značka Volkswagen
Model California
Rok výroby 2012
Počet najetých KM 173400
Stav Ojeté - uvnitř jako nové
Barva vozidla Modrá metalíza
Barva interiéru Šedo modrá látka
Typ řazení Manuál
Objem motoru 1986
Pohon Přední
+420 608 721 326

V případě zájmu o podobný vůz nás neváhejte kontaktovat.