Dovezeno do: Olomoucko

Dovoz Mitsubishi Outlander Hybrid.

U Mitsubishi se jedná vždy o verzi verzi plug in hybrid. Jinými slovy je to auto, které jezdí na benzínový spalovací motor 2.0i a k tomu je schopné 30 až 40 km jet na elektrickou energii, tudíž za nulovou spotřebu.

Tyto auta pro dovoz jsou specifická, neboť je zapotřebí dobře vybrat. Hodně těchto vozidel je poškozeno či zničeno uvnitř, ať již škrábance nebo vytrhané plasty apod.

Po asi 3 týdenním, hledání , kdy jsme klientovi poslali několik našich typů si klient našel sám pár aut a nutno říct, že do třetice všeho dobrého vybral hezký vůz. U nás byl problémek s cenou :-), neboť jsme hledali auta cca o tisíc euro výše.

Mitsubishi Outlander hybrid po operativním leasingu, nebouráno, jen lakovaný pravý zadní díl, jinak vše originál. Servisní kniha jen Mitsubishi. Mitsubishi Outlandery jsme již dovezli i v dieselových verzích a nutno říct, že jezdí moc pěkně.

Tohle auto je zajímavá alternativa pro všechny, kteří vyžadují SUV nebo pohon 4X4 a z jakéhokoliv důvodu nechtějí naftu.

Ano, každý pohon má své pro a proti a diskuse na toto téma by mohly být nekonečné…a taky jsou. Nemá cenu to řešit, každý ať si koupí co mu vyhovuje. Nicméně jsem rád, že jsme mohli opět udělat radost někomu, kdo se nebojí jezdit v autě, které není na každém rohu! Palec nahoru a přeji mnoho šťastných kilometrů.

Pokud hledáte dovoz podobného Mitsubishi Outlander Plug in Hybrid kontaktujte nás.

 

Detailni informace

Značka Mitsubishi
Model Outlander Plug in Hybrid
Rok výroby 2014
Počet najetých KM 159000
Stav Ojeté - zachovalý
Barva vozidla Šedá metalíza
Barva interiéru Černá kůže
Typ řazení Automat
Objem motoru 1985
Pohon 4x4
+420 608 721 326

V případě zájmu o podobný vůz nás neváhejte kontaktovat.