Dovezeno do: Praha

Dovoz auta z Německa jako je Nissan Navara v nižším cenovém rozpětí je trošku těžší , než dovoz běžného auta.

U dovozu těchto aut je několik rizik – všeobecně u pickupů v zahraničí.

Stav aut – v ceně kolem 230 tisíc kč, nemůže člověk očekávat „leštěnku“.

Naopak bude se jednat buďto o havarované vozy, „unavená“ auta svým životem. Občas se stane, že i v Německu najdete auta dovezená z Bulharska apod. Takže „legrace“. Věřte, že vím o čem tady píšu.

Tahle Navara byla vhodná ke koupi

Od prodejce jsme získali doklady, sám prodejce říkal, že auto bylo v majetku lesní firmy, což se potvrdilo stavem auta v interiéru :-). Nicméně technicky bylo vše v pořádku. Auto jelo, nečoudilo, pohon 4X4 se zapnul, klima sepla okamžitě atd.

Ano bylo z venku poškrábané od stomů apod., nicméně s tím klient počítal a jak sám říkal, doškrábu jej také. Takže za mě super přístup. Má to být pracovní auto? Tak bude pracovat 🙂

Dovoz auta bez klientovy přítomnosti

Klient nemohl jet pro auto s námi, tudíž se jednalo o dovoz auta bez přítomnosti klienta. S autem jsem ujel asi 500 km a musím říct, že jelo pěkně. Všeobecně tyto auta nemají rády rychlou jízdu a Navara obvzlášť :-).

Dálniční tempo 110 až 120 km/h znamenalo spotřebu kolem 8,2 litrů, uvnitř byl na pickup docela klid a auto si lehce plulo krajinou.

Co musím uznat je síla motoru v nízkých otáčkách a docela logicky „poskládaná“ převodovka, tudíž si myslím, že tahat 3tunový přívěs nebude s Nissanem Navarou opravdu problém. Ano tohle auto může táhnout 3 tuny! O půl tuny méně než Toyota Hilux nebo Ford ranger, ale i tak je to dle mého dosti a auto to asi opravdu zvládne.

Pokud hledáte dovoz auta z Německa zavolejte nám a vše probereme.

 

 

 

 

Detailni informace

Značka Nissan
Model Navara
Rok výroby 2013
Počet najetých KM 233700
Stav Ojeté
Barva vozidla Vínová metalíza
Barva interiéru Černo šedá látka
Typ řazení Manuál
Objem motoru 2499
Pohon 4x4
+420 608 721 326

V případě zájmu o podobný vůz nás neváhejte kontaktovat.