Dovezeno do: Ostravsko

Dovoz auta z Německa Ford Smax

Dovoz auta z Německa, tentokrát to byl Ford Smax 2.0 Tdci,manuální převodovka, výbava Titanium. Černá barva – Ford byl v původním laku – původ je zaplacen „daní ve formě kosmetiky na přední části auta, viz video. Velice hezká výbava, navigace, verze Titanium, 7 místná verze, kryt zavazadlového prostoru, Led světla, přední i zadní. Ford Smax je většinou pro klienty, kteří nejsou příznivci žádného výrobce automobilů.

Je jim to takříkajíc jedno a občas je to spíše ku prospěchu věci, než aby to bylo na škodu. Pokud dnes člověk hledá auto pro rodinu typu MPV, tak na výběr již příliš aut nezbývá. MPV pomalu ale jistě mizí z nabídky jednotlivých výrobců a nahrazují je automobily typu SUV. Ano, SUV má své místo na trhu, ale nevidím důvod proto, aby jedna automobilka měla pomalu 8 typů aut SUV v nabídce, lišící se jen svou velikostí. Nevím no, je to zvláštní doba :-)a jedná se jen o můj názor.

Proč Ford Smax?

Nicméně zpátky k tomuto hezkému Fordu Smax. Velice sympatický klient z Ostravska hledal auto pro svou rodinu auto a nakonec se nám společnými silami podařilo najít, tohohle velice hezkého a zachovalého Forda Smaxe. Mě osobně se s Fordy velice dobře jezdí, neboť mají velmi pohodlná sedadla, silné a kultivované motory, přesné řazení, výborné podvozky. Cenově je Ford většinou níže, než například konkurenční Volkswagen Sharan popř. Seat Alhambra.

Nicméně na otázku jestli bych si koupil Sharana a nebo Smaxe bych odpověděl asi tak. Mě osobně by to bylo jedno, nevidím mezi těmito vozy příliš mnoho rozdílů. Sharan nebo Alhambra mají jednu velikou výhodu a tou jsou posuvné zadní dveře, což je velice praktická věc na těsných parkovištích, ale jinak tam zásadní rozdíly nevidím.

S čistým svědomím bych „šáhl“ po Fordu Smax a nedal bych na řeči „odborníků“, kteří Forda buď v životě neměli a nebo si koupili nějakou „past po bouračce“.

Pokud hledáte dovoz auta z Německa pro svou rodinu, rád Vám pomohu a jsem k dispozici.

Detailni informace

Značka Ford
Model Smax
Rok výroby 2016
Počet najetých KM 136 000
Stav Ojeté - zachovalý
Barva vozidla Černá
Barva interiéru Černá alcantara,kůže
Typ řazení Manuál
Objem motoru 1987
Pohon Přední
+420 608 721 326

V případě zájmu o podobný vůz nás neváhejte kontaktovat.