Žena a dovoz auta z Německa?

I ženy mají své požadavky na auta

Všeobecně se říká, že nákupy aut jsou čistě mužskou záležitostí a ženy se raději koupi auta a dovozu auta ze zahraničí vyhýbají, nicméně jsme rádi, že se po nějaké době objevila velice sympatická mladá slečna, která tento mýtus opět rozbila a jsme rádi, že si k pořízení svého auta vybrala nás.

 

 

Jasná představa o autě z dovozu

Klientka měla naprosto jasnou představu co chce po svém novém autě. Její požadavky byly naprosto reálné a nebyly nijak nesmyslné ……., zkrátka jasné parametry a požadavky na vůz a jasné představy co musí nový plechový miláček umět a co musí mít.

„Bílá perla“ byla pořízená rychle

Range Rover Evoq je u žen velice populární. Přece jen se jedná o moderní auto s hezkým designem a pokud se zvolí rozumný kus, bude dlouho sloužit. Z čeho jsem byl upřímně mimo, byl požadavek na převodovku – musela být manuální. No prostě RESPEKT…

Sny se mají plnit

Co na tom příběhu o pořízení auta z Německa je zajímavé? Jednalo se o mladou slečnu, která si chtěla splnit svůj sen o novém autě. Po zaplacení a natankování paliva,  sedla s bratrem do auta a jeli jsme zpět do ČR. Prostě opět respekt, že si na řízení troufla sama, řídila velice dobře a s rozvahou.

A pro všechny, kdo by se chtěli posmívat, že se jedná o nějakou „zlatokopku“, tak se všichni prosím uklidněte, neboť si auto kupovala a platila sama, takže tak asi….. Automobilové sny se prostě mají plnit a jsme velice rádi, že jsme k tomu mohli přispět.

Perfektní kontakt do Range rovery z Německa

Prodejce byl velice seriózní, navíc auto pocházelo od prodejce Range Roverů s plnou servisní historií, podobných aut značky Range Rover i Volvo měl u sebe více, tudíž pokud sháníte podobný vůz i v automatické převodovce, tak nám zavolejte nebo napište. Rádi Vám dovoz Range Rovera nebo dovoz Volva z Německa zařídíme

Mohlo by vás zajímat