Vyplatí se rozdíl v ceně Audi A4 VS. Audi A6?

Vyplatí se rozdíl v ceně u Audi ?

Vyplatí se rozdíl v ceně? Audi A4 vs. Audi A6. Tohle je podle nás hodně důležitá otázka a sami jsme se nachytali v Lucembursku, když jsme zastavili v jednom autobazaru a vedle sebe stály dvě Audi. A4 Avant TDI a Audi A6 Avant TDI? Těžší otázka, než to na první pohled vypadá 😁.

A vznikla okamžitě diskuse na téma, které z těchtou dvou ojetých aut pro rodinu vybrat? Bavíme se zde opravdu o reálné situaci. Představte si, že jste rodina a chcete kvalitní, dobře odhlučněné kombi pro rodinu a máte na to určitý rozpočet. Nepotřebujete ultra výbavu, ale chcete se v autě cítit dobře, bezpečně a pohodlně.

Vyplatí se cenový rozdíl u Audi A4 vs. Audi A6 Avant?

Vyplatí se rozdíl v ceně? I více než 6 000 Euro?

Audi A4 je podle mého dostatečná volba pro rodinu, pokud nepotřebujete obrovský zavazadlový prostor. Je dostatečně pohodlná, spolehlivá a má úsporné motory. Ano v porovnání s Audi A6 bude „méně“ komfortní, trošku více hlučná, tipl bych tak o směšné 2 decibely , ale při pořízení Audi A4 významně ušetříte z rodinného rozpočtu.

Jako příklad jsem zde uvedl 2 Audi – A4 a A6

Audi A4 2021 TDI má úplně stejnou výbavu jako Audi A6 níže, stejný rok a cca stejný nájezd kilometrů. Výbava je identická, motory také. Jaký je cenový rozdíl?

Audi A4 2021 nájezd 68 000 KM cena? 25 980 Euro

Audi A6 2021, 79 000 KM najeto a cena? 31 800 Euro.

Proč vybrat Audi A6?

Protože na delší cestování je jistě pohodlnější a je to celkově větší kus auta, což se může hodit při nějaké nemilé dopravní události. Audi A6 nabízí větší vnitřní prostor, rozvor a nabízí jistě lepší odhlučnění. Ale bavíme se zde o tom, že nyní už brousíme diamant a i Audi A4 nabízí v dané třídě perfektní odhlučnění. Navíc vyfotografovaná Audi A6 má „lepší“  grafiku a 3 zónovou automatickou klimatizaci. Jinak jsou auta identická, co se výbavy týče. Kterou Audi byste si vybrali? Napište nám komentář pod video 👍👍👍.

Hledáte kvalitní dovoz auta z Německa?

Kontaktujte nás a jdeme na to společně.

Těšíme se na setkání.

Jiří & Alex

Mohlo by vás zajímat