Jaká barva sluší Volkswagenu Passat B8?

Volkswagen Passat B8 je oblíbeným autem pro dovoz

Volkswagen Passat B8 patří mezi velmi oblíbená auta pro dovoz z Německa.

Je to ikona. Volkswagen Passat B8, ale kdo jej kupuje? O nákupu Passatu B8 uvažují rodiny z čistě praktických důvodů díky jeho velikosti. Dále to jsou často podnikatelé. Proč? Protože Passat B8 je celkově spolehlivý. Navíc dobře vypadá, hezky jezdí. Passat se především hodí na dálkové trasy. Je pohodlný a při správném stylu jízdy i úsporný. Navíc má svou image, která nikoho neurazí, nijak neprovokuje a zkrátka s ním zapadnete. Pokud potřebujete na sebe poutat pozornost, tak s Passatem si jí nezískáte :-).

Motorizace pro Volkswagen Passat B8?

Ohledně motorů mají zájemci při dovozu Passatu B8 jasno. Vede jednoznačně 2.0 TDI v různých výkonových variantách. Co se převodovek týče, tak je to 50/50. Jedni chtějí výhradně manuální převodovku a ti druzí pouze automat.

Ještě k motorům…ano, najdou se občas i „odvážlivci“ s benzínovými motory, ale těch je opravdu poskromnu, přitom se nejedná o šptané varianty pro klidnější styl jízdy, jenže lidé chtějí zátah od spodního spektra otáček a to jim poskytne jedině Tédéí.

 Jakou barvu pro Passata vybrat?

Jenže jakou vyberete barvu pro Passata? V tom už tak jasno lidé nemají. Německo není na barvy bůh ví jak pestré, neboť Němci jsou na barvy hodně konzervativní. V Německu je nejčastější barva Passatů šedá, stříbrná a černá. Typickou šedou pastelovou barvou jsou proslulá fleetová auta popř. auta z půjčoven.

Naopak bílá perleť, červená, modrá či fialová metalíza již patří opravdu k individuálním barvám.  Podle mého je to škoda, neboť Passat je hezké auto i v jiné barvě, než ve stříbrné 🙂 .

Passaty pro inspiraci

Ukážu vám Passaty, které jsem dovezl klientům a třeba se inspirujete tou svou barvou pro svůj nový vůz.

Začněme hned jedním Passatem, který jsem dovezl nedávno. Auto bylo v krásné vínové metalíze. Navíc se jednalo o provedení sedan, což je také rarita. 98% zájemců při dovozu VW Passat z Německa, požadují karoserii typu kombi.

Co říkáte třeba na světle modrou metalízu?

Zde najdete více fotek.

Máte raději bílá auta? Jeden sedan a ve videu je jeden krásný bílý Passat kombi od VW dealera.

S dovozem Passatu rád pomohu.

Zajímají vás auta, která jsem dovezl? Zde jsou.

Těším se na spolupráci.

J&J

Mohlo by vás zajímat