„Údajně nebouraný“ Golf Sportsvan z mobile.de

Volkswagen Golf Sportsvan z mobile.de?

Volkswagen Golf Sportsvan z mobile.de, což je jeden z největších vyhledávačú ojetých aut online, nejen z Německa nám opět ukázal, že není dobré věřit všemu, co říká prodejce ojetých aut. Oslovil nás zájemce z Jihlavy, že má zájem o dovoz ojetého auta z Německa. Jak si nejlépe najdete auto na mobile.de, jsme představili v našem videu na vyhledávání aut v Německu.

Dává Volkswagen Golf Sportsvan 1.4 TSI smysl?

Volkswagen Golf Sportsvan je podle mého dobrá volba pro prakticky založené lidi. Není tak velké auto jako Sharan ani tak drahý. Někomu se například líbí více, než VW Touran, což je jistě otázkou osobního vkusu, ale je to takový nenápadně praktický parťák pro lidi, kteří nechtějí vyloženě SUV. Navíc motory 1.4 TSI, což byl i požadavek našeho klienta jedou s tímhle autem hezky i při dynamičtější jízdě. Což se opět v porovnání se Sharanem úplně říci nedá. Proč? Sharan je zkrátka celkově větším autem. Má větší čelní plochu a má jiné odpory při jízdě.

Oficiální dealer Volkswagen?

Klient šel na to, tak, jak bych hledal auto i já. Nižší nájezd, oficiální dealer, údajně plná servisní historie. Po prvním telefonátu jsem se zeptal prodejce na pár věcí a potvrdil mě lakovanou přední kapotu. NIC Víc. Servis byl dělaný, ale vozidlo projde kompletní inspekcí vč. nové STK před samotným prodejem našemu klientovi. Jako bonus jsme získali drobnou slevu. Sen? Zázrak? NE!

Kontrola ojetého auta u Mujdovoz.cz?

Kde nám to zdroje umožňují, tak děláme maximum proto, abychom nejezdili na auta se jen dívat! My jsme dovozci, nikoliv kontroloři. Nebaví nás prázdné výjezdy a klienty to stojí jen peníze. Díky našem přístupu jsme odhalili, že Volkswagen Golf Sportsvan z mobile.de od oficiálního dealera Volkswagen přímo v Berlíně byla regulérní bouračka!

Na autě vyměnili následující díly. Přední dveře, levý přední blatník, maska, kapota, kolo a především, což je podle mě největší problém i levý práh!!! Klienta tahle informace nic nestála, jedním emailem u nás jsme jej zachránili od nákupu ojetého auta, kterých je v Česku plno. Pro takovou „levotu“ nemusíte jezdit do Německa. Klient mě oznámil, že takové auto nechce. Tak jsem jej ujistil, že pro takové auto my ani nepojedeme. No a hledáme dále.

Jak se ponaučíme z ojetého auta z mobile.de?

Dnes nelze věřit skoro nikomu ohledně ojetých aut. Mohlo dojít k chybě, mohlo se jednat o úmysl. Ale POZOR! Nejsou všichni prodejci v Berlíně stejní a i tam můžete natrefit na slušně jednající prodejce ojetých aut. A tohle se nám již několikrát potvrdilo.

U tohohle Superbu jsme byli při kontrole více v detailu než CARVERTICAL za peníze!!!

Volkswageny z Německa vozíme hned po Mazdách asi nejvíce. Třeba tenhle Passat TDI po faceliftu? Nebo Passat TSI? A takhle dopadla „jen“ kontrola ojetého Passatu „naslepo“, bez našeho provolání dopředu.

Hledáte dovoz nejen Volkswagenu z Německa?

Kontaktujte nás a rádi s dovozem auta z Německa pomůžeme.

Těšíme se na spolupráci.

Jiří & Alex

Mohlo by vás zajímat