Jak na dovoz auta z Německa?

 

Máte několik variant pro dovoz auta

Zájemci o dovoz auta se nás velmi často ptají, jaké varianty dovozu auta nabízíme. Dovolím si dnes udělat malé shrnutí našich služeb, neboť jsem zřejmě v popisu služeb díky profesní slepotě udělal chybu, nicméně beru to pro sebe jako ponaučení a omlouvám se za možné nejasnosti.

Předně má být dovoz auta pro každého občana ČR a SK příjemný zážitek na který budete vzpomínat. Není zde prostor pro nervy, pochyby atd… Jedete si udělat radost a tak k tomu přistupujte, stejně jako my. Jedeme Vám udělat radost z nového auta.

  • Dovoz auta z Německa s klientem

Nejběžnější varianta dovozu u nás, takto vozíme 90% aut, můžete se podívat. Klient jede s námi. Klient se během dovozu o nic nestará.

Zadáte požadavek na auto, popř. nám zavoláte a vybereme možný vhodný typ auta pro Vás. Jakékoliv konzultace jsou u Mujdovoz ZDARMA. Na všechno ostatní je cena dovozu auta.

Převozní čísla, pojistka, komunikace, vzdálenost…nic nikdo neřeší a vše běží bez starostí klienta. Klient jede s námi ve svém novém voze zpět do ČR.

Klient si poté po příjezdu do ČR udělá dovozovou STK a přihlásí si auto na dopravním inspektorátu. Což není žádný administrativní problém a bude Vás to stát kolem 3000 Kč ve vším a máte auto na českých značkách.

Vše během cesty do Německa každému vysvětlíme. Je to opravdu jednoduché, zvládají to jak muži, tak ženy. Tuto službu nenabízíme, neboť to zvládne každý zájemce o dovoz auta. Pokud by měl někdo z Ostravy z časových důvodů zájem o STK, tak se na všem vždy domluvíme.

Dovoz auta z Německa s řidičem

Klient jede s námi nebo nemusí. Druhý řidič bude řídit nový vůz. Vše je identické jako ve variantě 1, jen klient nemusí řídit zpět. Plně si uvědomuji náročnost řízení a oceňuji, že někteří zájemci o dovoz auta narovinu řeknou „hele odřiďte to zpět do ČR“. Ročně bez nehod, najedu přes 180 tisíc kilometrů, takže vím o čem mluvím a narůstající hustota dopravy nemusí každému vyhovovat.

Chcete dovoz auta s podvalníkem?

I tuto možnost umíme zrealizovat, jako třeba dovoz auta ze Švýcarska, popř. někdo si vybere auto, které „žere i trávu“ kolem silnice, tak vybere tuhle variantu.  Tato varianta je velmi oblíbená u dovozu automobilových legend. V minulosti měla Toyota slogan „Nic není nemožné, německy „Nichts ist unmöglich“, tak s námi je to také tak. I tahle varianta dovozu auta je u nás k dispozici.

Jako jedinní děláme i dovoz auta letecky

Ne, nedělám si legraci, neboť takové příběhy při dovozu aut máme za sebou 🙂 a tady jeden z Belgie.

 

Jakou variantu pro pořízení Vašeho auta si vyberete Vy? Kontaktujte nás. Rádi Vám auto dovezeme.

Mohlo by vás zajímat