Toyota Auris hybrid – skvělá volba

Toyota Auris volba z rozumu

Toyota Auris hybrid je ihned po Toyotě corolle u Mujdovoz, tedy u mně 🙂 , nejoblíbenější auto od Toyoty pro dovoz auta z Německa. Auris se vyráběl jak s benzínovými motory, tak s hybridními variantami a přesně takovou jsme s klientem společně dovezli. Jak se pohybují ceny Toyota Auris hybrid na mobile de?

Toyota Auris nahrazuje Peugeot

Klient hledal náhradu, za svého dosluhujícího Peugeota a vzhledem k tomu, že jeho známému jsem dovezl krásnou Toyotu Prius , tak se rozhodl, že chce také hybrida od Toyoty. Proč si koupit Toyotu v Hybridu? Jezdí tiše, úsporně a je to spolehlivé auto a nic navíc to po vás nechce. Tak asi tak ve stručnosti :-). Pokud vás cokoliv k dovozu Toyot zajímá, zavolejte mě.

U auta z Německa chtějte původ

Klient mě poslal pár aut. Společně jsme vybrali jednoho krásného modrého Aurise. Na Toyotu jsem se jel při jedné z cest podívat a musím říct, že není co řešit. Auto po 2 majitelích, soukromé osoby, servis jen Toyota. Nebouráno, nelakováno a opravdu velice zachovalé auto. Z místa prohlídky jsem zavolal klientovi a o všem jej informoval. Museli jsme pospíchat, neboť na Aurise měli zálusk Maďaři. Ti skupují hybridní Toyoty jako diví, neboť moc dobře vědí, že tahle auta fungují a jen jezdí.

Auris Hybrid s původem a historií

Jak jsem psal výše. Tenhle Auris byl se 100% původem a to není úplně zvykem. V Německu,ale i v Holandsku, Francii apod. se hybridní Toyoty velice často používají jako vozidla TAXI nebo osobní přepravy. A to je opravdu problém, ať co se stavu aut týče. Servis a celkové poškození interiéru jsou problémové a nedohledatelné. Problém není nájezd kilometrů. To je u Toyoty číslo. Je jedno, jestli má hybridní Toyota najeto 100 000 KM a nebo 290 000 Km, pokud dostává co má. Ale u taxíku je problém vzhled a stav auta uvnitř.

Tenhle Auris byl po soukromé osobě, se servisem. Na autě vše 100% fungovalo, jelo krásně a tiše. Klient nepotřeboval variantu Auris Kombi, která je velice oblíbeným autem u mladých rodin. Buď v hybridu kupují Toyotu Auris a nebo Corollu kombi. Já osobně mám hybridní toyoty velice rád, neboť s nimi mám své bohaté zkušenosti a musím říci jedno. Nyní žádnou nemám, ale s láskou vzpomínám ne mou poslední Toyotu Prius, která se mnou jezdila do Německa pro auta. Auto chtělo jen olej, benzín a to je vše….ideální auto,alespoň tedy pro mou maličkost. Chcete také bezstarostné ojeté auto? Zaměřte se na hybridní Toyoty, navíc při současných cenách benzínu se vám jejich úspornost bude více než hodit.

Zajímá vás, jak vypadají jiná auta, která jsem dovezl? Zde jsou.

Mohlo by vás zajímat