Suzuki SX4 S Cross 1.4 Boosterjet po 20 000KM? Je spolehlivé?

Suzuki SX4 S Cross 1.4 Boosterjet jsem mým rodičům dovezl před 2 lety z Německa. Jaká je jeich zkušenost s tímhle autem? Dovoz Suzuki z Německa? Jak také jinak, že? 😄😄😄 Suzuki mělo najeto asi kolem 43 000 KM. SX4 S Cross bylo původem z Německa, z oficiálního dealerství Suzuki. Zkrátka muselo mít úplně stejný původ a historii, jako všechna auta z dovozu, které s našimi klienty z Německa vozíme.

Proč si rodiče vybrali právě tohle Suzuki?

Je vyšší stavby karoserie. Rodiče už nejsou nejmladší a tuhle vlastnost ocení. Poprvé v životě mají auto s pohonem 4X4 a v automatu. A právě automat byl u mé drahé maminky problém, neboť se mu hrozně bránila. Nechtěla automat, protože je to blbé. Tedy podle ní. No a jak to dopadlo? Po první jízdě se do automatu zamilovala a už nechce jiné auto. Taková „ženská“ klasika 😄😄😄. (Legrace). Dalším argumentnem z mé strany byl prostý fakt. Suzuki je podle mého skvělá značka na jednoduchá a spolehlivá auta. Několikrát jsme Suzuki SX4 S Cross 1.4 Boosterjet vezli i našim klientům. I oni se přesvědčili, že tahle auta jsou zkrátka skvělá.

Mají výborné motory, podvozky, pohon 4X4 tzv. ALLGRIP i s uzávěrkou, což moji rodiče v životě nevyužijí, ale je to tam.

Jaká je spotřeba? Suzuki SX4 S Cross 1.4 Boosterjet

Několikrát jsem si 1.4 Boosterjet vyzkoušel i já na cestě do Německa. Protože jsem měl svůj vůz v servisu a jaké jsou mé postřehy? Suzuki SX4 S Cross zvládá s přehledem dálniční německá tempa. Držet rychlost mezi 140 až 160 KM/H mu nečiní žádný problém. A jaká je spotřeba SUZUKI SX4 S Cross při takové rychlosti? Věřte nebo ne, ale na počítači 7,2 – 7,4 L. benzínu na 100 KM.

Pokud nejezdíte rychle, ale jezdíte dle předpisů, tak věřte že. Rodiče mají spotřebu od 5,6 až 6,3 L a to nejezdí úplně 90 po okreskách. Takže za mě je to skvělý výsledek. 5,7L jsem udělal na okresní cestě vč. města já.

Jaká je Spotřeba Suzuki SX4 Scross 1.4 Boosterjet?

Hlavní výhoda SUZUKI SX4 S Cross 1.4 Boosterjet? Je to spolehlivost. Za celých 20 000 KM se kromě výměny oleje, filtrů a svíček v 60 000 KM nedělali s autem nic. Má skvělé řízení, podvozek i motor. Automat je Aisin a řadí perfektně.

Japonci vědí, proč takové auto udělali…jednoduše skvěla funguje.

Hledáte dovoz Suzuki SX4 Scross? Zavolejte nám a rádi vám jej dovezeme.

Těšíme se na spolupráci.

Jiří & Alex

Mohlo by vás zajímat