Hledáte SUV? A co takhle KIA Sorento

Favorit od Volkswagenu a přehlížený výrobce KIA

SUV, KIA Sorento je přehlížené auto. SUV jsou velmi popávaná auta pro dovoz z Německa. Hledají je často rodiny s dětmi, jako náhradu za auta typu MPV a nebo jsou to menší řady spíše typu crossover do města.

Favorit číslo 1 je za letošní i loňský rok jednoznačně Volkswagen Tiguan. Ať již klasická verze a nebo prodloužená verze Tiguan Allspace. Volkswagen Tiguan Allspace je již velikostně opravdu velké auto a téměř, opravdu téměř se přibližuje staršímu Touaregu, mimo výšku. Přitom máte v dieselu několik variant. Základem je 110 kw bez adblue, pak máte 140 kw s adblue a potom 176 kw Biturba, která raději zájemcům o dovoz rozmlouváme, ale nechť si každý dělá, co mu libo jest a pokud někdo na něm trvá, tak dovezeme i biturbo. Někteří klienti vyhledávají i benzínové motory TSI.

SUV KIA Sorento

Mám velice rád japonská auta, to se o mě všeobecně ví. Proč? Protože tihle výrobci zatím odolávají nesmyslným regulím EU a idiotským nařízením v autoprůmyslu. A tomu fandím. Mazda CX5, MAZDA CX3 nebo CX30 jsou SUV od Mazdy. Jenže co takový korejec? Honda CRV, Toyota RAV 4 atd….jenže co Korejci?

SUV z Korei Sorento

Narazili jsme na to pravé a přehlížené auto. Ne, nezbláznil jsem se! Kia Sorento do roku 2017 je mým tajným tipem pro segment větších SUV za poměrně rozumné peníze, rozumný stav, nájezd a především výbavu. Nedávno jsme měl tu čest zařídit dovoz auta z Německa Kia Sorento 2017, od oficiálního dealera KIA, s plnou servisní historií, s plnou výbavou vč. ventilovaných sedadel apod. Kia Sorento byla po soukromé osobě, nebouraná, nelakovaná za cenu nabouraných Volkswagenu Tiguan Allspace v chudých výbavách.

KIA Sorento? Proč?

Kia Sorento má spolehlivé motory 2.2 CRDI! Co se papírového výkonu týče. Ten nevypadá bůh ví jak. Kia Sorento s ním jede velice obstojně a nemá se za co stydět. Automat? ZF! Ano to ZF, které se dává do Touaregů, BMW apod. Navíc, výhled, jízda, bezpečnost, užitné vlastnosti pohon 4X4 a tažné na 2,5 tuny jsou zárukou vysoké užitné hodnoty. Navíc KIA Sorento , jako nová měla 7 letou záruku.

Uvažujete nad SUV a chcete luxusní výbavu za dobré peníze? Kia Sorento je mým tajným tipem.

Hledáte dovoz auta z Německa?

Kontaktujte nás a rádi vám auto z Německa s Vámi zařídíme.

Těšíme se na spolupráci.

Jiří & Alex

Mohlo by vás zajímat