Sdílený dovoz aut z Německa je zpět!

Sdílený dovoz aut z Německa? Co je to? Jako jedinný dovozce aut nabízím službu sdíleného dovzu aut. Před Coronou byl tenhle dovoz velice využívaný. Během Covidu neměla služba smysl, neboť se dovoz aut z Německa řešil z 90% pouze dovozem na podvalníku, což byl pro mě očistec 🙂 . (Přiznám se bez mučení – nesnáším cesty s podvalníkem, již jsem si své odjezdil a stačilo 🙂 ) Kdo ví o čem mluvím pochopí, kdo neví, ať si zkusí vzít přívěs a jezdit 3x týdně třeba do Dubrovníku s prázdným vozíkem 100 km/h. 🙂

Sdílený dovoz aut z Německa

Jaké jsou výhody?

  • Především máte výhodnější cenu dovozu auta z Německa o 4 tisíce korun.
  • Jedete ještě s jedním zájemcem o auto z Německa, tudíž může třeba vzniknout nové přátelství a i v autě je často uvolněnější atmosféra, neboť více lidí = více témat k povídání.
  • Kvalita naší práce při výběru aut se nemění.
  • Komunikace, servis kolem dovozu auta z Německa – vše je zachováno.

Sdílený dovoz z Německa šetří i čas

Pro Mujdovoz má sdílený dovoz aut také výhodu. Především časovou úsporu. Nicméně, množství aut mě stále nedonutilo změnit celou filozofii koncepce dovozů a vozit auta třeba na kamionech. Touhle cestou opravdu jít nechci. Chci nadále pro mé klienty poskytovat 100% transparentní dovoz aut z Německa!

Vy jako klient vždy se mnou víte, od koho auto kupujete, kolik stojí, jakou má výbavu v době pořízení atd. S Mujdovoz se vám nikdy! Nestane, že se ztratí od auta faktura nebo, že jí vůbec neuvidíte, tak jak se to občas děje „jinde“.

S Mujdovoz jste na německých cestách vždy legálně

I u sdíleného dovozu aut z Německa máte vždy německé převozní značky vč. pojištění v ceně dovozu. „Nepouštím“ své klienty na „českých převozních značkách“. Né že bych je neměl, ale zkrátka v Německu nemáte s českými převozními značkami na cestě co pohledávat. Teda pokud kupujete auto v Německu. I u sdíleného dovozu aut z Německa platí, že CO si dohodneme, to platí!!!

Mohlo by vás zajímat