Rodinné auto? A co takhle Honda CRV?

Honda CRV je dle mého vhodný adept na tuto roli. Proč? Je to rodinné auto za rozumné peníze s vysokou úrovní zpracování a spolehlivé techniky.

Jedná se o spolehlivý vůz, který zaujme dostatkem vnitřního prostoru, dostatečnou výbavou a jako bonus jsou zde motory se kterými nejsou zásadní problémy. Asi tak nějak přemýšlel i klient , který hledal Hondu CRV.

Jak jezdí Honda CRV 2.2 diesel?

Jízda s tímto autem je radost. Skvělý podvozek, výborný diesel od Hondy s řetězovými rozvody o objemu 2.2 s výkonem 110 KW ve spojení s perfektní , přesnou manuální převodovkou je toho důkazem.

Ano, papírově to v dnešní přeturbované době není nic moc výkon, ale věřte, že na silnici se daný vůz chová na jedničku. A papírový výkon klame tělem. Spotřeba? Vč. německých dálnic, kdy jsme jeli opravdu svižně ukázala Honda 6.7 Litru nafty na 100 kilometrů.Výborné dílenské zpracování a v případě potřeby je z Hondy CRV čtyřkolka, což jistě oceníte v zimním počasí.

Dovoz Honda CRV z Německa

Tuto Hondu jsme zakoupili u ofic. Prodejce, byl to vůz z roku 2013, měl najeto kolem 100 tisíc km a uvnitř i zvenku působil velice zachovale. Nikde nic nebylo potrháno, poškrábáno, vše fungovalo na 1. Navíc prodejce udělal po podepsání kupní smlouvy předprodejní servis vč. výměny předních brzd. K vozu byla i druhá sada zimních pneu na hliníkových discích.

Dovoz podobného auta je s Mujdovoz.cz hračkou.

Pokud hledáte velmi dobré rodinné auto a nechete využít auta z řady Volkswagen jako je Tiguan apod., tak Honda CRV je z mého pohledu velmi dobrá a spolehlivá volba. Tím nechci říct, že VW Tiguan je horší nebo lepší auto, nicméně Honda je většinou v dané cenové relaci méně opotřebované auto, je s jasným původem, je jistě cenově výhodnější a technika u Hondy je o poznání spolehlivější než u Volkswagenu. Stačí se podívat na statistiky spolehlivost starších vozidel. Dovoz Hondy zařídím.

Mohlo by vás zajímat