Renault trafic a Fiat talento

Renault trafic a Fiat talento jsou vlastně dvojčata. Na těhle dodávkách můžete hezky vidět, jak někteří lidé mají jen z názvu auta strach. Zkrátka jak je dneska něco Fiat, tak to mají lidé strach koupit. Je to stejné, jako u spolupráce Toyoty a Citroenu. Přeci si lidé nebudou kupovat Citroen, když můžou mít Toyotu Proace. Sice je to dražší, ale ten pocit, že mám „francouzskou“ Toyotu to přebije.

Pojďme se podívat na 2 dovozy dodávek a to právě Renault Trafic a Fiat Talento.

Obě dodávky pocházely z Německa. Obě auta měla podobný nájezd kilometrů.

Trafic byl mírně levnější a mírně dražší bylo Talento.

Obě dodávky z Německa byly v nebouraném stavu a měly servisní historii, na rozdíl od dodávek třeba z Holandska. Na různých článcích můžete najít spoustu materiálu k těmto vozidlům, ale to nejdůležitější je pro řadu zájemců o dodávku fakt, aby vybrali správně motor.

Renault Trafic a Fiat Talento – motory

Na výběr máte od základní 1.6 dieselu, přes 1.6 Diesel Biturbo, až po 2.0 Turbodieselové varianty. Ani jezdna z nich není dlouhodobě špatným motorem. Samozřejmě u dodávy hrozně záleží, kdo s ní jezdil a jak se k ní choval a co si budeme povídat….Vašemu zaměstnanci firmy, je úplně jedno, kolik vás stojí servis a opravy, pokud teda není buď extrémně uvědomělý a nebo nemá peněžní procentuální podíl na opravách.

Obě automobilky mají nesmyslné long live olejové intervaly výměny. Fiat Talento dokonce 40 000 KM!!! Fiat Talento mě pocitově přišel takový živější, ale mohlo se jen jednat o zdání.

Obě dodávky jsou velice příjemná na jěždění. Motory mají dostatek síly a mají i dobrou spotřebu.

Renault Trafic Video

Jaké jsou problémy u dodávek?

U dodávek je všeobecný problém a riziko především ve stavu motorů, převodovek a celkově auta. S auty nejezdí většinou lidé, kteří auto kupovali. Jezdí s nimi zaměstnanci, více asi netřeba dodávat. Fiat Talento pocházel od přímého majitele firmy a Renault Trafic z velké síte vodo topo firmy. Obě auta měly hezký a nezničený interiér.

Hledáte dovoz Renaultu Trafic a nebo Fiata Talento?

Kontaktujte Mujdovoz a rádi s dovozem dodávkového auta pomůžeme.

Těšíme se na spolupráci.

Jiří & Alex

Mohlo by vás zajímat