Volkswagen Golf 7 2.0 TDI místo Octavie 1.8 TSI?

Volkswagen Golf 7 2.0 TDI se 110 KW, který jsme společně s naším klientem z Ostravy zařizovali původně vůbec neměl existovat.  Vysvětlím. Klient chtěl původně Škoda Octavia v benzínu s motorem 1.8 TSI, neboť říkal, že zase toho tolik nenajezdí a , že by údajně využil více benzín.

Volkswagen nebo Škoda s 1.8 TSI nevozíme ani s příplatkem

Vysvětlím. Když o něčem víme, že je to problémové, tak to nebudeme vozit. My v MujDovoz.cz jsme profíci a neplníme, každý dovoz auta, který někdo chce. Vysvětlili jsme klientovi, v čem hrozí potenciální problémy tohoto motoru a klient od své původní verze upustil. Klient, než oslovil pro dovoz auta MujDovoz.cz se byl v ČR na 1 auto Škoda Octavia s motorem 1.8 TSI podívat a říkal, že děs. Auto bez servisní historie, bourané a špatně opravené. Samozřejmě v autoinzerci o dané havárii nebylo zmínky.

Známá si koupila shodou okolností Škoda Octavia z roku 2013 s 1.8 TSI v českým aautobazaru a do týdne se jí tento motor pokazil. Octavia měla najeto kolem 145 000 KM. Kompletní karbonizace, destrukce a motor je zralý na GO. Týden po nákupu!!! Reakce autobazaru? Nezájem. NAZDAR. Takže jen ať víte, jak to funguje na české autobazarové scéně. 90.léta v bledě modrým a vše při starém.

Raději 2.0 TDI než 1.8 TSI

Proto jsme raději šli do vyzkoušeného motoru 2.0 TDI 110 KW s původním nájezdem 180 000 KM. Volkswagen Golf 7 generace pocházel po dvou majitelích, nebyl havarovaná a měl plně dohledatelnou historii. Jel, řadil a vypadal opravdu moc hezky✅. Za tu cenu určitě ano.

Fotky z dovozu Volkswagenu GOLF 7 TDI vidíte zde a přikládám i videjko.

Chcete také dovoz auta z Německa bez stresů a nervů?

Nevyznáte se v automobilovém trhu? MY ANO! Nechte to na nás a vybírejte jen auta, která bychom dovezli v daných cenách sami sobě. Stejně jako tohohle zachovalého Golfa 7 namísto Škody Octavie 1.8 TSI. Chcete vidět jak vypadal náš celý týden při dovozech aut z Německa? Zde máte video 👍.

Těšíme se na spolupráci i při dovozu Vašeho auta z Německa.

Jiří & Alex

Mohlo by vás zajímat