Pojištění auta při dovozu auta z Německa?

Pojištění auta online? Jak, kdy

Pojištění auta při dovozu auta z Německa je u nás automatické. Jak je to možné? U MůjDovoz máte vždy v ceně dovozu německá převozní čísla s pojištěním auta pro převoz z Německa do ČR. Jenže co máte dělat dále a jak můžete uzavřít pojištění auta pro registraci v české Republice? I s tím vám pomůžeme.

Pojištění auta u MůjDovoz

Spolupracujeme s finančním partnerem, kterému naprosto důvěřujeme a lidi osobně známe. Řešíme s nimi našim klientům pojištění auta, úvěry na auta, a dokonce i hypotéky.

Ale hlavně díky nim víme, že pomáháme našim klientům uzavírat dobré, funkční a cenově dostupné pojištění auta. Proč? Protože jsme se již několikrát setkali s tím, že naši klienti volali na různé online srovnávače pojištění auta, a to co jim bylo nabídnuto, bylo přinejmenším zarážející. Chápeme, že velké firmy, které jsou plné lidi na callcentrech mají jiné požadavky na pojistky a jedou svůj business ve velkém. Ale to není to, co bychom pro naše klienty při dovozu auta chtěli. My chceme individualismus, neboť každý klient má jiné požadavky.

Pojištění auta je pro Váš klid

Pojistka na auto je o klidu, když se stane nějaká nepříjemná událost. Ano, cena pojištění je každým rokem dražší, ale plně tomu odpovídá prostředí aut, ve kterém žijeme. Technologie, která se v autech dnes již standartně nabízí je zkrátka drahá. Navíc k tomu přičtěte ceny náhradních dílů, cenu lidské práce a máme odůvodněný nárůst cen.

Z malé nehody totálka?

Ano, i to je možné. A Pojišťovny dnes v řadě případů, aby se vyhnuli opravám aut, které jsou jen relativně trochu poškozené, tak dojde k vyhodnocení jako totální škoda. Překvapením pro mě bylo, že na Opel Insignia nejsou příliš karosářské díly. Článek je zde. Nechápu, ale je to tak. Bavíme se zde o oficiálním dealerství.

Na co si konkrétně dávejte při pojištění auta pozor?

Špatně nastavené limity – čím nižší, tím máte levnější pojištění. ALE! Pokud se stane jakákoliv nehoda a vy nabouráte například do čerpací stanice. Tak Váš limit 30 ani 50 milionů opravdu stačit nebude. Nemusíte bourat do ČS, stačí nabourat nějakého TOP managera zahraniční firmy.

Nedostatečné asistenční služby – např. 300 Kč vám může získat úplně jinou asistenci než tu, kterou máte ve své základní variantě povinného ručení. Někde v noci píchnete kolo, co byste za takovou asistenci dali, že ano? Vím to z vlastní zkušenosti, protože já mám plnou pojistku na auto a nemohu na tom šetřit. Píchl jsme kolo a bez zaplacení jediné koruny v noci přijela odtahová služba, pán mě kolo na místě opravil a odjel. Jen vím, jaké to je pracovat v noci, tak jsem mu dal aspoň 200 Kč na kafe 😁.

Nemáte pojištěné čelní okno – tohle mě přijde jako zbytečný hazard. Neboť dnes nevíte odkud přiletí jakýkoliv kamínek či větší kámen od kamionu a máte po čelním oknu. Jestli má Váš vůz například čelní okno s kamerami, snímačem nebo vyhříváním. Tak takové okno je v ceně s prací i přes 25 000 Kč, záleží na typu auta. Takových příkladů je z praxe více.

Zajímá Vás kvalitní pojištění?

Pak nám napište nebo zavolejte a my Vás propojíme s opravdovými profíky na pojištění auta. Žádné call centrum, žádné schůzky někde v kavárnách. Ale ve 100% kvalitě, jaké bychom dané pojištění auta měli pro sebe. Stejně tak děláme i dovozy aut z Německa. Vozíme jen auta, která bychom si v dané ceně koupili sobě.

Mohlo by vás zajímat