Podvody na mobile.de?

Podvody na Mobile de? Mobile je jeden z největších evropských vyhledávačú ojetých aut v Evropě. V Německu je denně na mobile de více než 1 000 000 ojetých i nových aut.  A právě taková ojetá či roční auta vybíráme pro naše klienty, kteří mají zájem o dovoz aut z Německa.

Deno denní podvody na mobile de

Není všechno zlato, co se třpytí a občas i na mobile de narazíme na prapodivné inzeráty ojetin a nebo pochybné prodejce. Důrazně a stále vytrvale varujeme před různými typy nabídek ojetých aut na inzertních serverech. V Německu existují i falešní prodejci ojetých aut, kteří inzerují ojetá auta za „super“ceny a chtějí zaslat zálohy. Samozřejmě dané auto nikdy nevlastní a ani neinzerují, jen mají fotky, popis a telefon.

Mujdovoz.cz a realita při navolávání aut z Německa

Ale samozřejmě existují i reální prodejci ojetých aut na mobile de a právě o něch dnes chceme psát. Ve videu, které přikládám do dnešního Blogu uvidíte, jak vypadá nákup ojetého Fordu Galaxy v Rakousku přímo od oficiálního Fordu. Jak říkám…. „Svět se zbláznil“. Za takové auto by před 3 lety nedal nikdo ani 7000 Euro a dnes si o něj prodejce ve Fordu řekne téměř rovných 10 000 Euro. Navíc, stav daného Fordu Galaxy, byl více než tristní. Vše jsme odhalili po telefonu a klientovi zachránili „prázdný“ výjezd na auto, které vypadalo celkem fajn.

Německé prostředí ojetých aut známe velmi dobře

Mobile de známe jako své boty. A právě proto dokážeme poradit a vyselektovat ojetá auta z Německa, již po prvním telefonátu. Nejezdíme do Německa na auta jen na „slepo“. Neděláme prohlídky aut o kterých nic nevíme. Víte proč? Protože Vás to bude stát peníze a nás čas. A upřímně, nás taková práce ani nebaví a nejde o peníze.

My chceme vše v detailu s prodejci probrat. Na vše, co potřebujeme se zeptáme a pak na 99% auto z Německa společně s Vámi dovezeme. Ano! U Mujdovoz jste u nákupu auta z Německa vždy s námi osobně. Pokud si nemůžete časově nebo řidičsky dovolit osobní nákup, pak máme řešení. Dovoz auta z Německa bez klienta. Nicméně u Mujdovoz.cz je primárním účelem dovoz auta s klientem.

  • Ve videu uvidíte Volkswagen Golf 7, krásné auto až na pár detailů.
  • Volkswagen Golf 6 GTI, který byl z Ebaye a měl stočený tachometr o více než 100 000 KM!
  • Jednou jsem navolávali i Audi A4, kterou jsme také hned „skrečli“ a druhou také…

Hledáte klidný dovoz aut z Německa a nejen z mobile de? Kontaktujte nás a rádi pomůžeme.

Těšíme se na setkání.

Jiří & Alex

Mohlo by vás zajímat