Opel Insignia z mobile.de 2.0 CDTi 128 KW Test

Opel Insignia z mobile.de a jak jezdí?

Opel Insignia z mobile.de se nakonec povedla. Bez mučení přiznávám, že to byl boj. Klient měl na auto peníze, věděl co chce, nyměl přehnané nároky na cenu a výbavu a stejně jsme se na Insignii zadrhli. Celkově jsme obvolali více než 8 aut a téměř vždy něco na autech v Německu nesedělo. Jednou byla auta po haváriích nebo se jednalo o auta z autopůjčoven. Nebo měly veliké kosmetické poškození, které absolutně neodpovídaly cenové relaci.

Opel Insignia z mobile.de? 9. auto bylo v pořádku

Naštěstí jsme hledání nevzdali a klientovi našli hezkou Insignii, kterou vám chci představit.

Jedná se o model Insignia Sports tourer s 2.0 CDTi motorem o výkonu 128 kw. Auto pocházelo přímo od oficiálního prodejce OPEL. Bylo po servisu, který jsme domluvili. Auto bylo vybaveno 8 st. automatickou převodovkou, díky které je vůz příjemně dynamický a zároveň i úsporný. Na celkový test jízdy z Německa do ČR se podívejte ve videu níže.

Kombi z Mobile.de?

Hledáta auto typu Kombi ve střední třídě? Máte několik variant pokud hledáte kombíka do rodiny. Volkswagen Passat, Ford Mondeo a nebo právě Opel Insignia. Škodovky záměrně vynechávám, neboť ty jsou pro řadu lidí automatické a nemusím je zde vůbec uvádět 😁😁😁.

Jak jezdí Insignia?

Opel Insignia 2021 jezdí nádherně a skvěle. Má velmi příjemný podvozek, výborná příplatková sedadla, skvělé LED světla. Tahle Insignia měla dokonce i panoramatickou střechu, která i ve 100 kilometrové rychlosti nedělala jakýkoliv aerodynamický hluk.

Zajímá vás spotřeba? Začínali jsme na 4,9 litru nafty, kdy jsme jeli po německých okresních cestách a 120 až 130 po německé dálnici. Jakmile skončilo omezení, tak jsme neváhali jet i 150 až 160 KM/H. Jaká je výsledná spotřeba? Podívejte se na 2.část videa, je tam vše vč. dynamiky zrychlení, akustiky, ukázky svítivosti světel a především velikost zavazadlového prostoru.

👍👍👍 TEST a představení Insignie se nachází v druhé části videa.👍👍👍

Jaký je závěr z 800 kilometrů dlouhé testovací jízdy z Německa? Opel insignia je silné auto s velmi dobrou spotřebou. Navíc s příjemnou pohodou na palubě a perfektním tuhým, ačkoliv komfortním podvozkem.

Hledáte férový dovoz auta z Německa? Dovezeme hezké auto i Vám, nejen Opel Insignia.

Co si domluvíme, to platí!

Těšíme se na spolupráci

Jiří & Alex

Mohlo by vás zajímat