Opel Insignia 2021 a volání na auta do Německa

Co jsme zjistili o Opelu Insignia v cenách 26 až 29 000 Euro?

Opel Insignia 2021 z Německa. Výsledek?

Opel Insignia je oblíbeným autem pro dovoz z Německa. Nedivím se. Jsou to velice příjemná auta na cestování s velmi dobrým odhlučněním a živými a přitom úspornými motory.

Auto je většinou poptávané s dvoulitrovým turbodieselem 2.0 CDTI s výkonem mírně přes 120 KW.

Ale pár Insignií jsem dovezl i v benzínové variantě s 1.5 turbo motorem a musím říci, že nejedou vůbec špatně. Ano diesel je diesel díky kroutícímu momentu. I benzínová varianta je velice příjemná. Jak na jízdu tak i spotřebu. Podívejte se na 2 benzínové insignie – jedna ve variantě liftback a druhá kombi.

Opel Insignia Kombi 2.0 CDTI v automatu

Jenže já měl nyní před sebou jný úkol. Mujdovoz oslovil klient s požadavkem na dovoz Opelu Insignia. Pán je vozíčkář a potřebuje nové auto.

Měl jasně danou představu, jak by mělo auto vypadat, měl i docela zajímavý rozpočet a poslal mě pár aut. Celkem jsem obvolal 7 Opelů a jaký byl výsledek?

Nejlevnější Opel Insignia z poslaného výběru

Všechna auta si klient našel na mobile.de. Tahle první byla Insignia byla za cenu 26 900 Euro.

Byla ve velice hezké výbavě! Jenže

Opět naše zavolání a pídění se po informacích o autě nám vše objasnilo. Původ a historie auta nám objasnila, proč je cena taková jaká je.

Na Insignii byl měněný přední nárazník, lakovány levé dveře a celkově je auto v obouchaném stavu.

Víte proč? Poněvadž tohle auto pocházelo z krátkodobých pronájmů. To je přesně to, před čím každého varuji! Můžeme mít auto z půjčovny, ale maximálně 1 rok a nikoliv celou dobu provozu.

Takhle auto vypadalo rok výroby 2021, najeto 45 800 km, suprová výbava👌, ale ne. Taková auta nevozíme. Klient byl za naše zjištěné informace moc rád.

Další na řadě

Dalším adeptem byla Insignia opět od dealera Opel, ale téměř s identickým příběhem – půjčovna.

Na to, že tahle Insignia byla nejdražší z celého seznamu. Tak jsem z původu auta mírně zaskočený😭. Navíc neměla takovou výbavu jako favorit, který to zřejmě vyhraje na plné čáře!

Tahle Insignia zřejmě vyhraje 👍

Auto s cenou někde uprostřed kolem 👌 28 000 Euro, po prvním majiteli – klasické manažerské auto, žádná autopůjčovna ani autoškola apod. 2021, najeto 35 000 KM. Auto je údajně v původním laku 👌 a bez výraznějšího poškození. Jedná se o nekuřácké auto s plným servisem Opel.

Zajímá Vás původní cena nového auta? Přes 48 000 EURO!!!

Slušná sleva za 2 roky provozu, co říkáte? 😂😂😂

S prodejcem nyní řeším detaily, které mně o autě zajímají, ale podle mě máme vybráno!

Pokud hledáte rodinné auto, tak dejte Insignii na seznam! V ČR se moc nedaří koupit normální Insignii. Je to téměř nemožný úkol. Zavolejte nám a kupte si ji s námi v Německu.

My se o všechno postáráme👌.

Těšíme se na spolupráci.

Jiří & Alex.

Mohlo by vás zajímat