Vyhledat ojeté auto na mobile.de?

Ojeté auto na mobile.de? Není to tak snadné, jak to vypadá. Někteří lidé si myslí, že pokud na mobile.de najdou nějaký ojetý vůz, tak se bude téměř vždy jednat o poctivého a férové prodejce ideálně opravdu německého vlastníka ojetého auta. Bohužel nic není vzdálenějšího pravdě. Jak už jsem dříve upozorňoval, tak berte na vědomí fakt, že Německo není ŽÁDNÝ DREAMLAND na ojetá auta. Německo je skvělé pro svou pestrost ojetých aut, stav, historii apod. Německo není samo o sobě zárukou ničeho.

Ojeté auto na Mobile.de – soukromý inzerát? Tak z 20%!!!

Takže, proč to celé píšu?

Opět upozorňuji na „soukromé“ inzeráty na ojetá auta na Mobile.de.

Týdně dostanu tak 10 mailů s podobnými inzeráty. Na mobile.de si český zájemce o ojeté auto z Německa, najde vůz. Inzerát mě dotyčný přepošle, což je v pořádku a jsem za to rád.

Jenže!!! Soukromé osoby na mobile.de inzerují jen z menšiny, neboť většina aut od soukromníků… jsou často překupníci. Překupníci s auty, kteří s ojetými auty, doslovně šmelí na „černo“. Je to asi jako půlka české auto inzerce s ojetými auty… Zde jsou taky téměř všechna auta od „soukromníků“. 🙂

Ojeté auto na mobile.de od „soukromníka“

Jako důvod k přemýšlení zde uvedu poslední poptávku na dovoz auta z Mobile.de od „soukromého inzerenta“.

Toyota Yaris, na ježdění do práce. Proč ne? Toyota Yaris je skvělé, nenáročné auto. Jenže, pozor! Neboť prodejce se tváří jako soukromá osoba a není.

Jak poznáte „soukromníka – překupníka z inzerátu na mobile.de?“

  • Auto vyfotili na štěrku
  • Je focené takovým stylem, že by to soukromého majitele nenapadlo(detaily, které fotí, jen obchodníci)
  • Auto vyfotili mezi ostatními auty z autobazaru.
  • Auto je focené někde v průmyslovém areálu nebo na benzínce po čerstvém umytí
  • Je zde nic neříkající popis, neboť o autě prodávající nic neví. Soukromník, se vám rozepíše.
  • Všímejte si detailů, jako třeba tady u téhle Toyoty Yaris….na dveřích je látka doslova vytahaná do bezvědomí od toho, jak se vůz čistil mokrou cestou! Takže jak asi auto vypadalo? Resp. jak se o něj kdo staral? Nikdo, nijak…naleštit a prodat, to je celé.
  • Pokud chce někdo poslat zálohu už jen z inzerátu NIKDY NIKOMU NIC NEPOSÍLEJTE!!!

Ani na mobile.de nekoupíte 5 let staré auto za 6 tis.euro

Lidé si zkrátka nedají říct a stále věří, že právě oni vyhráli jackpot s ojetým autem z mobile.de. Opravdu není reálné koupit Seat Cupra 2016 za 6000 Euro…. ano, i takové inzeráty mě jsou lidé schopní poslat a ještě na mě naléhají…., abych tam hned zavolal, aby auto nikdo jiný nekoupil.Obávám se, že nemám kam spěchat, neboť nikdo jiný, není tak naivní a hloupý.

Nikam , nikomu neposílejte z mobile.de zálohy, dokud nevíte, kdo to je!!!

Jednou mě paní napsala email, že co má dělat? Údajně poslala někam zálohu 1500 euro na Audi A4 a frajeři jí už neberou telefon. No co máte dělat… přiznat si, že jste naletěli a ohlásit to na policii a tím jste asi skončili.

Prosím všechny zájemce o ojetá auta z mobile.de. Vezměte rozum do hrsti. Pokud požadujete dovoz auta z Německa v klidu a bez stresů, pak mě zavolejte, budu vytvářet objednávky na termín na leden a únor na rok 2022. Těším se na spolupráci. J&J

Mohlo by vás zajímat